Krótka historia jednego zdjęcia – książka już w maju

Krótka historia jednego zdjęcia - kup na TaniaKsiazka.plKrótka historia jednego zdjęcia będzie dostępna w sprzedaży od 10 maja 2019 roku. Tytuł książki wydaje się Wam znajomy? Nic dziwnego! Pozycja ta ma wiele wspólnego z popularnym profilem o tej samej nazwie, prowadzonym na facebooku. Tym samym czytelnicy w prezentowanej dziś książce znajdą aż 130 najciekawszych historii i zdjęć ze wspomnianego fanpage’a. Warto tutaj wspomnieć jeszcze, że ten inspirujący profil obserwuje i komentuje już ponad 100 tysięcy osób. To doskonała propozycja dla wszystkich ciekawych świata, którzy chcą zobaczyć więcej, niż widać na pierwszy rzut oka. Zainteresowani? Koniecznie to sprawdźcie!

Krótka historia jednego zdjęcia – fotografie, które skrywają niezwykłe fakty

Gwarantujemy, że każde zdjęcie i historia w tej książce zaskoczą was, a przede wszystkim zmuszą do myślenia. Tym samym traficie tu na bardziej lub mniej znane wydarzenia i postaci oraz zobaczycie je z zupełnie innej strony. W związku z tym zajrzycie na drugi i trzeci plan zdjęć, by odkryć, że nieświadomy fotograf był świadkiem niezwykłego zdarzenia. Nierzadko też uwieczniał osobę, która po latach zmieniła świat. Choćby to zdjęcie z okładki. Rozbawiony tłum na ulicach Nowego Jorku. Widać, że mężczyźni świetnie się bawią. Tymczasem na gzymsie wieżowca stoi samobójca. Kim jest i dlaczego atmosfera na ulicy jest tak radosna, skoro za chwilę może skoczyć człowiek? Albo marynarz całujący pielęgniarkę na amerykańskiej ulicy w dzień zakończenia wojny. Wzruszająca scena w dzień amerykańskiego triumfu. To romantyczne zdjęcie stało się kultowe. Natomiast po latach zostało ogłoszone symbolem molestowania kobiet.

W prezentowanej dziś pozycji znajdziecie oczywiście jeszcze więcej podobnych historii, które nieodłącznie wiążą się często z przypadkowymi zdjęciami. Tak jak wspomnieliśmy na początku, czytelnicy znajdą tu aż 130 takich fotografii oraz opowieści. Czeka was więc mnóstwo godzin niezwykłej podróży i odkrywania naprawdę ciekawych i fascynujących historii.

Przypominamy, że książka pt. Krótka historia jednego zdjęcia będzie dostępna w sprzedaży od 10 maja bieżącego roku. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy!

Przeczytaj także