Kroniki oporu i miłości – kobieta i społeczeństwo

Kroniki oporu i miłości - sprawdź na TaniaKsiazka.plKroniki oporu i miłości to doskonała propozycja dla wszystkich wielbicieli literatury pięknej i beletrystyki. Poza tym powody do zadowolenia ma każdy, kto poszukuje nietuzinkowej i wciągającej historii. Powieści, która skłania do refleksji i sprawia, że czytelnik na chwilę zatrzymuje się w codziennym pędzie, by przeanalizować otaczającą go rzeczywistość. Książka Ingi Iwasiów ma w sobie wszystko to, co sprawia, że nawet najbardziej wymagający odbiorcy znajdą w niej coś dla siebie. Nie zwlekajcie więc dłużej i koniecznie sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po tej gorącej nowości.

Kroniki oporu i miłości – kilka słów o książce

Wobec tego, co dzieje się w Polsce, bunt staje się naturalną reakcją. Jednak Ruch, który współtworzy główna bohaterka, prowokuje również brutalną ingerencję obcych ludzi w jej starannie odseparowane życie. Czy wątpliwy przywilej bycia długo wyczekiwaną liderką jest wart, by poświęcić swoją prywatność? Narratorka-kronikarka podąża do źródeł swojego niesprecyzowanego lęku. Tym samym próbuje zrozumieć proces zanikania relacji i poczucia jakiejkolwiek wspólnoty społecznej. Poza tym bezustannie powraca do pogmatwanych rodzinnych wspomnień oraz analizuje swoje nieudane związki.

Kroniki oporu i miłości to książka napisana językiem pełnym smutku i ironii. Ponadto to najbardziej osobista książka w dorobku Ingi Iwasiów. A impulsem do jej napisania stało się uczestnictwo w demonstracjach, które angażowały dziesiątki tysięcy Polek i Polaków. W związku z tym czytelnicy otrzymują przejmującą diagnozę stanu naszego społeczeństwa i kobiecego ducha w obliczu dramatycznie nabrzmiewających konfliktów politycznych.

Jak już wspomnieliśmy, prezentowana dziś pozycja to jedna z tych książek, która porusza i skłania do refleksji. Jeśli zatem poszukujecie nieco ambitniejszych tytułów, poruszających ważne tematy, trafiliście idealnie. Inga Iwasiów po raz kolejny staje na wysokości zadania i na ręce czytelników składa nietuzinkową i zaskakującą historię. Historię pełną emocji, trafnych uwag i przemyśleń.

Przypominamy, że książka Kroniki oporu i miłości jest już dostępna w sprzedaży. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury pięknej. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także