Królowa pszczół – niezapomniana opowieść

Królowa pszczół - kup na TaniaKsiazka.plKrólowa pszczół to nowa książka od Niny Nirali, która zainteresuje wszystkie miłośniczki literatury kobiecej. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbicielki powieści obyczajowych z nutą romansu w tle. Ponadto nie zabraknie tu egzotycznych klimatów i przejmujących wątków. Książka jest już dostępna w sprzedaży i zainteresuje nawet najbardziej wymagające odbiorczynie. W końcu nie bez powodu w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera. Warto tutaj wspomnieć, że autorka niegdyś sama była żoną muzułmanina i od lat zawodowo związana jest ze środowiskiem międzynarodowym, a szczególnie Indiami. W związku z tym jej historie są pełne pasji i skutecznie przenoszą czytelniczy w inny wymiar. Jesteście ciekawe, czego możecie spodziewać się po tej pozycji? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Królowa pszczół – kilka słów o fabule

Autorka bestsellerowych powieści, Skylar, opuszcza rodzinną Anglię na rzecz podróży do Indii. To tam ma napisać najważniejszą w swoim życiu książkę. Na miejscu całkiem przypadkiem poznaje mężczyznę, który już od pierwszej chwili robi na niej ogromne wrażenie. Ravish, człowiek z bagażem gorzkich doświadczeń, również jest zafascynowany piękną Europejką. Szybko jednak orientuje się, że kobieta skrywa w sobie jakąś tajemnicę. A pisanie książki to nie jedyny powód, dla jakiego znalazła się w jego kraju.

Czytelniczki mogą spodziewać się fascynującej i poruszającej opowieści. To podróż przez zachwycające, a jednocześnie przerażające Indie. Skrajna bieda, niesprawiedliwość społeczna i codzienne dramaty, które szczególnie dotykają tych najmłodszych. Autorka nie pomija tych trudnych tematów. Przypomina przy tym, że każdy człowiek zasługuje na miłość i szacunek, bez względu na jego pochodzenie, płeć, stan posiadania, kolor skóry czy wyznanie.

Przypominamy, że książka pt. Królowa pszczół jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowaną dziś historię znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej i skierowanej do kobiet. Znajdziecie tu absolutnie wszystko, co powinna mieć dobra powieść. Gwarantujemy, że ani przez chwilę nie będziecie się nudziły. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się same!

Przeczytaj także