Królestwo dusz – młodzieżowa fantastyka!

Królestwo dusz - kup na TaniaKsiazka.plKrólestwo dusz to idealna propozycja dla wszystkich miłośników literatury fantasy. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele książek młodzieżowych. Jedno jest pewne, nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie w tej historii coś dla siebie. Książka, której autorką jest Rena Barron, jest już dostępna na polskim rynku. Tym samym, jeśli poszukujecie wciągającej i nietuzinkowej opowieści na wakacje, trafiliście idealnie. Jesteście ciekawi, co takiego ma w sobie ta historia, że cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem czytelników na całym świecie? Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się sami!

Królestwo dusz – kilka słów o fabule książki

Arrah, to szesnastoletnia dziewczyna, która przyszła na świat w rodzinie potężnych szamanów. Jednak ona kompletnie nie radzi sobie z magią. Nie potrafi też wróżyć z kości i nie wie, w jaki sposób przywołać duchy przodków. A żeby tego było mało, to swoją okrutną matkę dodatkowo rozczarowuje faktem, że nie umie rzucić nawet najprostszej klątwy.

Wkrótce bohaterka odkrywa straszliwy sekret. Jej matka kradnie inne dzieci, by z pomocą czarnej magii stworzyć drugą, lepszą córkę. Ponadto kobieta planuje, że nowe, demoniczne dziecko obudzi Króla Demonów. Arrah wie, że jego nienasycone pragnienie dusz zniszczyło już niejedno królestwo. I tym razem, jeśli uda się mu powrócić, zniszczy wszystko, co stanie mu na drodze.

Czy dziewczynie uda się pokrzyżować plany matki? Przecież mimo pochodzenia, nie radzi sobie nawet z podstawami magii. A może ktoś przyjdzie jej z pomocą?

Przypominamy, że książka pt. Królestwo dusz będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku już od 16 lipca bieżącego roku. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury młodzieżowej i powieści fantasy. Koniecznie sprawdźcie, co takiego przygotowała Rena Barron! Warto tutaj jeszcze wspomnieć, że ta historia w błyskawicznym tempie zyskała popularność i stała się międzynarodowym hitem. A to wszystko zadziało się nie bez powodu! Już dziś dołączcie do grona fanów Barron i sięgnijcie po tę pozycję.

Przeczytaj także