Kraina miłości i zatracenia – fascynująca opowieść od Tiphanie Yanique

Czy są z nami fanki czarujących sag rodzinnych? Jeśli tak to Kraina miłości i zatracenia jest idealną propozycją właśnie dla was! Książka, której autorką jest Tiphanie Yanique w sprzedaży pojawi się już 24 lutego 2017 roku. Dajcie porwać się wspaniałym, nadmorskim klimatom i dzikim rytmom Wysp Dziewiczych. Warto dodać, że jest to pisarski debiut autorki, która na koncie ma już liczne wyróżnienia i nagrody literackie. Książka dziś prezentowana zyskała miano najlepszej powieści roku 2014.

Gdzie leży Kraina miłości i zatracenia?

Początek XX wieku to okres, w którym dochodzi do znaczących zmian w polityce kolonialnej. Wyspy Dziewicze wyzwalają się spod panowania Danii tylko po to, by przejść w ręce Stanów Zjednoczonych. To historyczne wydarzenie zbiega się z tragedią. Na Morzu Karaibskim dochodzi do zatonięcia statku. Na jego pokładzie byli rodzice trójki dzieci, którym przyjdzie zmierzyć się z brutalną rzeczywistością. Czeka ich niepewna przyszłość i trudna droga do odnalezienia własnej tożsamości, nie do końca im znanej.

Na tropikalnych wyspach dochodzi do niesamowitych rzeczy. Okazuje się bowiem, że każde z rodzeństwa jest w posiadaniu niezwykłego daru. Ich wyjątkowe umiejętności mogą się jednak okazać nie tylko błogosławieństwem, ale i przekleństwem.

Kraina miłości i zatracenia to niesamowita historia pełna barwnych doświadczeń trzech pokoleń klanu, zamieszkującego Wyspy Dziewicze. Autorce udało się stworzyć kompozycję niezwykle kontrastową, a miejscami nawet kontrowersyjną. W idealnych proporcjach połączyła prozę życia z niewytłumaczalnymi doświadczeniami. Czytelniczki mogą liczyć na gorące romanse, magiczne rytuały, próby wierności, narodziny, śmierć oraz porażki i momenty chwały.

Przekonajcie się same, że Tiphanie Yanique to niezwykle utalentowana i zdolna pisarka, która debiutuje niezwykle porywającą opowieścią.

Książkę Kraina miłości i zatracenia znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także