Koszulka męska The BookFather już w sprzedaży

Ukazała się właśnie nowa, unikalna, męska koszulka spod znaku TaniejKsiążki, dzięki której będziesz mógł podkreślać swoją książkową pasję oraz zarażać nią innych.

Ideą przyświecającą naszym koszulkowym projektom jest promocja czytelnictwa wśród twojego najbliższego otoczenia. Koszulka została wykonana w taki sposób, abyś czuł się w niej swobodnie i komfortowo w każdej sytuacji. Dlatego też nie musi być ona tylko częścią twojego codziennego, książkowego ceremoniału. Dzięki swojej uniwersalności sprawdza się jako idealny podarunek dla każdego znanego tobie książkoholika.

Aktualnie koszulki dostępne są w pięciu rozmiarach: S, M, L, XL, XXL.

Kup koszulkę o 38% taniej na TaniaKsiazka.pl! Tylko 24,99 zł >

bookfather 569

Specyfikacja koszulki:

Marka: B&C
Model: Exact 190
Kolor: biały
Gramatura: 185 g/m2
Jakość: pierwsza
Skład: 100% bawełny ring-spun

Opis: dwuwarstwowy ściągacz wokół wykroju szyi z domieszką elastanu, taśma wzmacniająca na karku, luźny krój, koszulka bez szwów bocznych.

***

Opis koszulki:

„The BookFather”

To nie jest kolejna koszulka ze zwykłym, mówiącym napisem. To twoje prawdziwe „ja”, to nieodłączna część każdej, męskiej osobowości, którą należy dumnie przyjąć na klatę. To zbroja, dzięki której bez problemu stawisz czoła największym, umysłowym zagadkom i wyzwaniom.

Obecnie świat stał się okrutnym miejscem, w którym nikt nie może czuć się bezpiecznie. Codziennie słyszy się o nielegalnym przemycie i handlu książkami. Napady, haracze i porwania dla książkowego okupu to też nie są plotki, nie wspominając już o właścicielach księgarń, którzy od miesięcy nie są wstanie przespać całej nocy. To wszystko sprawka bezlitosnej książkowej mafii, przy której nawet służby bezpieczeństwa kraju są bezradne.

Stając się posiadaczem tej wyjątkowej koszulki, stajesz się jednocześnie członkiem mafii. Nie pierwszej lepszej, lecz tej, która budzi największy respekt i twardo rządzi polskim rynkiem książki. Życie w mafijnej rodzinie to nie jest lekki kawałek chleba. Musisz być przygotowany na nieoczekiwane sytuacje, których od tej pory z pewnością będziesz doświadczać. Niejednokrotnie spotkasz się z nieodpartym wrażeniem ciągłej obserwacji. Od tej chwili będą prześladować cię oczytani wrogowie. Więc czytaj i nie bądź od nich gorszy, w końcu należysz do największej polskiej mafii.

Kup koszulkę o 38% taniej na TaniaKsiazka.pl! Tylko 24,99 zł >

Przeczytaj także