Kosmiczna promocja. Książki o kosmosie do 40% taniej

Czy wiecie, że 27 czerwca obchodzimy okrągłą, 40 rocznicę lotu w kosmos Mirosława Hermaszewskiego? W 1978 roku Hermaszewski znalazł się na pokładzie radzieckiego Sojuza 30, który dokładnie o 17:27 wzbił się w niebo z kosmodromu Bajkonur (Kazachstan). Podróż Sojuza do stacji na orbicie okołoziemskiej SALUT-6 zajęła dwa dni.

Książki o kosmosie do 40% taniej

Mirosław Hermaszewski jest pierwszym i nadal pozostaje jedynym Polakiem w kosmosie (nie licząc oczywiście astronautów posiadających polskie korzenie, bo takich było kilku).

Żeby uczcić 40 rocznicę jego lotu w kosmos, przygotowaliśmy specjalną, kosmiczną promocję: książki o kosmosie do 40% taniej.

Też możesz być jak Hermaszewski, zamiast Sojuzem, daj się wystrzelić w kosmos książkom!

Wszystkie książki o kosmosie do 40% taniej! Sprawdź >>>

W szczególności chcę Ci polecić:

Zapytaj Astronautę Tim Peak

W tej książce znajdziesz wszystko, co tylko chciałbyś wiedzieć o kosmicznych podróżach. Na wszystkie potania odpowie nie byle kto, tylko prawdziwy astronauta, który spędził prawie pół roku na stacji kosmicznej. To pozycja pełna informacji z pierwszej ręki.

Jak wygląda start w przestrzeń kosmiczną? Jak prać ubrania w stanie nieważkości? Jak korzystać z toalety? Czy w kosmosie jest szybki internet? Tim Peak odpowiada na te i wiele innych pytań.

Kosmiczne dziewczyny Libby Jackson

Książka zawiera 50 biografii niezwykłych kosmicznych dziewczyn. To historie pilotek, matematyczek, astronautek, inżynierek i programistek, ale nie tylko. Nawet nie wyobrażacie sobie ile kobiet kryje się za kosmicznym przemysłem. Historie opowiedziane przez Libby Jackson inspirują i udowadniają, że jeżeli podążasz za marzeniami i nie zniechęcasz się, możesz osiągnąć wszystko, czego tylko zapragniesz.

Książka jest pełna wspaniałych ilustracji, których autorami są studenci London College of Communication.

Solaris Stanisław Lem

Kris ma wspomóc badania na obcej planecie, ale kiedy przybył na stację kosmiczną doświadcza dziwnych zjawisk. Nie tylko on, bo cała ekipa stacji zachowuje się podejrzanie. Czy we wszechświecie jest życie, które potęgą przerasta ludzki umysł?

 

 

 

Żeby sięgnąć gwiazd, sprawdź wszystkie książki objęte promocją

Uwaga, promocja trwa tylko do 3 lipca.

Książki o kosmosie do 40% taniej

Przeczytaj także