Kontynuacja Wrzasku Izabeli Janiszewskiej!

Kontynuacja Wrzasku Izabeli Janiszewskiej to doskonała wiadomość dla wszystkich fanów twórczości pisarki i wspomnianej książki. Najnowsza powieść autorki pt. Histeria jest już dostępna w sprzedaży i zainteresuje nawet najbardziej wymagających miłośników gatunku. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było Wam jeszcze po drodze z powieściami tej autorki, to doskonały moment, by nadrobić zaległości. Ta wciągająca seria to idealne rozwiązanie na jesienną szarugę. Warto również wspomnieć, że kryminał ten poleca sam Wojciech Chmielarz, który pisze o nim tak:

Intensywny i intrygujący jak jego bohaterka. Nie daje spokoju jak jego bohater. Precyzyjna kryminalna układanka. W taką histerię mogę wpadać jak najczęściej.

Jakie wyzwania tym razem staną przed głównym bohaterem?

Kontynuacja Wrzasku - kup na TaniaKsiazka.plKontynuacja Wrzasku – kilka słów o Histerii

Komisarz Bruno Wilczyński zaczyna mierzyć się z pierwszymi objawami obsesji. Mężczyźnie trudno pogodzić się z faktem, że wciąż nie wsadził za kratki psychopatycznego mordercy. Tymczasem już niebawem zmuszony zostaje do kolejnego pościgu. Na warszawskim Ursynowie kobieta zostaje brutalnie zamordowana, a zwyrodnialec z przeszłości nadal nie daje o sobie zapomnieć.

W tym samym czasie reporterka Larysa Luboń wpada na trop zagadkowego mężczyzny w masce, który od dłuższego czasu prześladuje mieszkańców stolicy. Czy naprawdę jest on potworem, jak sugerują media? A może prawda jest bardziej złożona? I czy wszystkie czyny muszą nieść za sobą jakieś konsekwencje?

Tym samym komisarz i reporterka muszą rozgryźć jedną z trudniejszych spraw w swoim życiu. Czy w każdym człowieku kryje się bestia? I jaka jest szansa na to, by skutecznie uciec przed własną przeszłością?

Przypominamy, że kontynuacja Wrzasku, czyli książka pt. Histeria jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom wciągającej literatury kryminalnej. Izabela Janiszewska skutecznie udowadnia, że sukces jej debiutanckiej powieści nie był kwestią przypadku, a ogromnego talentu. Intryga, wartka akcja i nieoczekiwane zwroty oraz rosnące napięcie – to wszystko znajdziecie właśnie w tej historii. Przekonajcie się sami!

Przeczytaj także