Kontynuacja serii Again już wkrótce!

Kontynuacja serii Again - zobacz na TaniaKsiazka.plKontynuacja serii Again to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości Mony Kasten. Jej najnowsza książka pt. Hope again to już kolejna część z bestsellerowej serii, która w błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym hitem. Prezentowana dziś książka na polskim rynku pojawi się w sprzedaży już 16 października 2019 roku i z pewnością zachwyci każdego fana. Jeśli natomiast do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Zwłaszcza jeśli literatura młodzieżowa z romansem współczesnym to gatunki, które uwielbiacie.

Kontynuacja serii Again – kilka słów o fabule

Główną bohaterką książki jest Everly Penn, która nie chciała się zakochać. A już na pewno nie w swoim wykładowcy. Nolan Gates jest czarujący, inteligentny i seksowny. A poza tym tylko przy nim dziewczyna potrafi zapomnieć o mrocznych myślach, które od dzieciństwa nie dają jej spać w nocy. Im lepiej go poznaje, tym intensywniejsza staje się więź między nimi, tym bardziej Everly chce przekroczyć niewidzialną granicę, oddzielającą ją od Nolana. Jednak bohaterka nie wie, że za miłością do literatury i optymizmem mężczyzny kryje się pewna mroczna tajemnica.

Problemy Everly wynikają z tego, że jest ofiarą przemocy domowej. Jej przemocowy ojciec był policjantem, więc bardzo długo miały z matką związane ręce. Bił je obie, póki matce wreszcie nie udało się pozbyć go z domu. Dziewczynę jednak wciąż męczą koszmary, a nieprzepracowana trauma daje o sobie znać. W związku z tym Everly szuka ucieczki i odpoczynku w proszkach nasennych. Ponieważ czasami chce się po prostu wyspać.

Natomiast Nolan mierzy się z dwoma problemami. Pierwszy to fakt, że umawia się ze studentką. Chociaż na taki stan rzeczy jest gotowy przymknąć oko. Jednak, gdy Nolan przypadkiem znajduje tabletki nasenne Everly, budzą się jego demony. Ponieważ jego dawna wielka miłość, z którą był szalenie szczęśliwy, popełniła samobójstwo za pomocą środków nasennych.

Przypominamy, że kontynuacja serii Again będzie dostępna od 16 października bieżącego roku. Książkę Hope again znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także