Kontynuacja powieści Zamęt już niebawem!

Odwet - kup na TaniaKsiazka.plKontynuacja powieści Zamęt to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości Vincenta V. Severskiego. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbiciele polskiej literatury kryminalnej i sensacyjnej. Książka pt. Odwet będzie dostępna w sprzedaży już od 19 czerwca 2019 roku. Warto tutaj wspomnieć, że prawdziwym autorem powieści jest emerytowany podpułkownik Włodzimierz Sokołowski, który tworzy pod pseudonimem. Przez wiele lat był funkcjonariuszem Służby Bezpieczeństwa (Departament I MSW), Urzędu Ochrony Państwa (Zarząd Wywiadu), a także Agencji Wywiadu. To wszystko sprawia, że powieści Severskiego dostarczają czytelnikowi nie tylko literackiej fikcji. Ale przede wszystkim historii, które swoje źródła mają w autentycznych wydarzeniach. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po jego najnowszej powieści!

Kontynuacja powieści Zamęt – kilka słów o fabule

W Algierze ginie Waldemar Zenonik, oficer polskiego wywiadu, wykonujący misję związaną z kontraktem Polskiego Koncernu Zbrojeniowego. Wszystkie ślady wskazują na Al-Kaidę. W tym samym czasie w Baku inny oficer wywiadu, Robert Kunicki, spotyka się z Jewgienijem Morozowem. To rosyjski dziennikarz, a zarazem szpieg. Jednak wkrótce po rozmowie z Morozowem, oficer umiera na atak serca.

W związku z tym tajemnicze śmierci polskich agentów wzbudzają zainteresowanie Rosjan. Tym samym Pułkownik GRU, Arsen Fiedotow, bacznie śledzi sytuację na polskiej scenie politycznej. Ponieważ stawka jest naprawdę wysoka. Wielkimi krokami zbliżają się wybory parlamentarne.

Poza tym sekcja Romana Leskiego otrzymuje zadanie specjalne. Muszą prześwietlić bohatera z Iraku, Olgierda Rubeckiego. Ponieważ startuje on w wyborach i zagraża partii rządzącej. Szybko wychodzi na jaw, że w sprawach Rubeckiego i oficerów pojawiają się te same nazwiska.

Jeszcze raz przypominamy, że kontynuacja powieści Zamęt będzie dostępna w sprzedaży od 19 czerwca bieżącego roku. Najnowszą powieść Vincenta V. Severskiego pt. Odwet znajdziecie tutaj. Po raz kolejny gorąco polecamy ją wszystkim wielbicielom powieści kryminalnych i sensacyjnych. Jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tego polskiego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Przekonajcie się o tym sami!

Przeczytaj także