Kontynuacja książki Oczy wilka już niebawem!

Kontynuacja książki Oczy wilka - kup na TaniaKsiazka.plKontynuacja książki Oczy wilka to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości Alicji Sinickiej. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbicielki romansów współczesnych. Najnowsza powieść autorki pt. W jego oczach będzie dostępna w sprzedaży już od 4 września 2019 roku i z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagające odbiorczynie. Jeśli zatem do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Kontynuacja książki Oczy wilka – elektryzujące połączenie romansu i sensacji

Artur Mangano to tajemniczy mężczyzna o wilczych oczach, którego pożąda wiele kobiet. Jednak dopiero Lena zwróciła jego uwagę i zawładnęła sercem bohatera. Z tego powodu są już zaręczeni i planują wspólne życie. Niestety w ich związku wciąż pojawiają się nowe problemy. Poza tym Artur jest niezwykle skryty, a Lena nie może oprzeć się wrażeniu, że nie wszyscy cieszą się z ich szczęścia.

W otoczeniu dziewczyny zaczynają dziać się dziwne rzeczy, które tylko ona zauważa. Ponieważ nikt nie chce jej wierzyć, bohaterka podejrzewa, że może być chora. Zupełnie jak jej ciotka. Z dnia na dzień sytuacja się pogarsza, a w głowie dziewczyny kiełkuje myśl, że planując ślub z Arturem, popełnia duży błąd. Bo czy mężczyzna o oczach wilka jest naprawdę tym, którego kocha najmocniej na świecie? Kiedy pokocha się Artura Mangano, jest się naznaczoną przez całe życie. Czy Lena na pewno jest na to gotowa? I co robi jej mężczyzna, kiedy znika na całe dnie?

Kontynuacja bestsellerowej historii pt. Oczy wilka to bez wątpienia kolejny, gorący i wciągający tytuł od Alicji Sinickiej. Przypominamy, że jej najnowsza powieść pt. W jego oczach będzie dostępna w sprzedaży od 4 września bieżącego roku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy go wszystkim miłośniczkom romansów współczesnych. Poza tym z lekturą powinny zapoznać się wielbicielki literatury kobiecej z nutą sensacji w tle. Koniecznie sprawdźcie same, co takiego ma w sobie ta historia!

Przeczytaj także