Kontynuacja Boskiej proporcji już niebawem!

Kontynuacja Boskiej proporcji - kup na TaniaKsiazka.plKontynuacja Boskiej proporcji, kryminału, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników, to nie lada gratka dla wszystkich wielbicieli twórczości Piotra Borlika. Dzisiaj mamy przyjemność zaprezentować wam książkę pt. Materiał ludzki, która jest drugim tomem z cyklu o Agacie Stec. Powieść trafi do sprzedaży już od 4 czerwca 2019 roku i z pewnością zainteresuje każdego wielbiciela polskich kryminałów i sensacji. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie! Piotr Borlik po raz kolejny zaskakuje i zachwyca czytelników.

Kontynuacja Boskiej proporcjiMateriał ludzki, kilka słów o fabule

Śledztwo w sprawie zabójstwa w gdańskim parku Oliwskim zostaje zakończone. Jednak tuż po tym w niewyjaśnionych okolicznościach znika główny świadek. W związku z tym komisarz Agata Stec nie ustaje w poszukiwaniach mężczyzny, z którym łączyły ją nie tylko relacje służbowe. Jednak brak efektów w połączeniu z mnożącymi się pytaniami i wątpliwościami popycha policjantkę do podjęcia desperackich kroków.

Tymczasem w niewielkiej wsi na Kaszubach dochodzi do makabrycznego odkrycia. Dwie młode kobiety zostały przywiązane do pali pośrodku pola i obrośnięte kwitnącymi powojnikami. Agacie Stec udaje się uratować życie jednej z nich. A w związku z tym losem ocalałej zaczyna interesować się brat policjantki, psycholog Artur Kamiński. Szybko się okazuje, że robi to nie tylko w celu udzielenia pomocy niedoszłej ofierze.

Przypominamy, że kontynuacja Boskiej proporcji będzie dostępna na rynku od 4 czerwca bieżącego roku. Drugi tom pt. Materiał ludzki znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej. Piotr Borlik po raz kolejny udowadnia, że jego ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. Tworzy niezwykle wciągające opowieści, które od pierwszej do ostatniej strony trzymają w niepewności. Jeśli zatem poszukujecie nietuzinkowych kryminałów, koniecznie sprawdźcie serię z Agatą Stec w roli głównej. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie w tu coś dla siebie.

Przeczytaj także