Brąz i tytuł: Konsumencki Lider Jakości 2017 dla TaniaKsiazka.pl!

Brąz-2017Z radością informujemy, że TaniaKsiazka.pl w tegorocznym badaniu przeprowadzonym w ramach projektu realizowanego przez redakcję Strefy Gospodarki, która przyznaje tytuły Konsumencki Lider Jakości 2017, została wyróżniona w kategorii: “Internetowe sklepy wysyłkowe„. Dziękujemy!

Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi i podekscytowani, że otrzymaliśmy tak prestiżowe wyróżnienie i to dzięki głosom i opiniom naszych Klientów. Takie chwile jak ta, kiedy dowiadujemy się, że cenicie nas za “Duży wybór”, “Niskie ceny” i “Interesujące promocje” sprawiają, że dostajemy jeszcze większego wiatru w żagle!

Konsumencki Lider Jakości 2017 dzięki Waszym głosom!

Badanie Konsumencki Lider Jakości ma na celu wyróżnienie najlepszych, zdaniem konsumentów, firm i marek na polskim rynku. Konsumenci oddają swoje głosy, uzasadniają swój wybór, wskazując w ten sposób podmioty gospodarcze, które cenią za jakość produktów i usług. W tym roku, wśród księgarni internetowych tytuł Konsumencki Lider Jakości przyznano także księgarni TaniaKsiazka.pl. Jesteśmy niesamowicie dumni i wzruszeni, bo taki tytuł otrzymuje się po zdobyciu tysięcy głosów. Jeszcze raz: serdecznie dziękujemy!

Konsumencki_Lider_Jakosci

Konsumencki Lider Jakości jest przyznawany przez redakcję Strefy Gospodarki, ekonomicznego dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Tytuły i wyróżnienia przyznawane są na bazie zebranych głosów i opinii w badaniu konsumenckim, w którym, w tym roku, wzięło 12 tysięcy osób. Konsumenci wybierają firmy i marki, które ich zdaniem są Konsumenckimi Liderami Jakości. Biorą pod uwagę jakość usług, wielkość asortymentu i inne aspekty, które są dla nich istotne podczas dokonywania zakupu i wybierania konkretnej firmy. Badanie pozwala także wyróżnić produkty i usługi oraz zaobserwować zmieniające się trendy rynkowe.

Konsumencki Lider Jakości 2017 dzięki szybkiej dostawie i niskim cenom

Wskazując w badaniu naszą księgarnię, konsumenci uzasadniali swój wybór pisząc, że cenią nas za: “Szybką dostawę”, “Niskie ceny, szybką wysyłkę, różnorodność”. Wielu z Was pisało, że nasza księgarnia kojarzy Wam się z “Małymi cenami”, “Dużym wyborem” i “Interesującymi promocjami.” Bardzo dziękujemy za każdy głos i Wasze opinie. Czujemy się zaszczyceni, że wybraliście właśnie nas!

Badanie, które pozwala wyłonić Konsumenckich Liderów Jakości, zostało przeprowadzone po raz szósty. Więcej informacji o samej nagrodzie i sposobie jej wyłaniania znajdziecie tutaj>>>

 

Przeczytaj także