Konkurs na recenzję miesiąca. Wybraliśmy zwycięzców!

To był bardzo pracowity początek miesiąca. Do naszego comiesięcznego konkursu dla recenzentów zakwalifikowaliśmy ponad 1000 recenzji! 😯 Zatem wybór 50 z nich był dla nas nie lada wyzwaniem. Jesteśmy dzielni i daliśmy radę! Mam dla Was listę osób, których opinie o książkach najbardziej nam się spodobały.

Konkurs na recenzję miesiąca. Wybraliśmy zwycięzców!

Konkurs na recenzję miesiąca

Ale zanim przejdę do meritum, czyli do listy zwycięzców, chcę Wam przypomnieć o tym, że zmieniliśmy zasady kwalifikowania recenzji do konkursu. W tym miesiącu obniżyliśmy limit znaków do 600, więc braliśmy pod uwagę nawet te krótsze wpisy. To wszystko dla Was. Doceniamy to, że dzielicie się swoimi opiniami o książkach z nami i naszymi Klientami. Wierzcie mi, recenzje pomagają w wyborze odpowiedniej lektury.

Książki są od tego, żeby je czytać  – wiadomo, ale nie tylko. Wrażeniami z lektury warto się dzielić. Czytałeś ostatnio coś, co Cię zachwyciło, a może zdenerwowało? Napisz o tym! Szczegóły konkursu dla naszych TanioKsiążkowych recenzentów znajdziecie w tym miejscu. A zatem pisz recenzje i zgarniaj nagrody!

Do pięćdziesięciu osób, których recenzje wybraliśmy, powędrowały maile z kodem na darmową dostawę TanioKsiążkowego zamówienia. Jeżeli znajdziesz siebie na liście laureatów, to koniecznie zajrzyj na swoją skrzynkę pocztową. 😉

Konkurs na recenzję miesiąca – recenzenci września 2018

Dziękujemy Wam za to, że przysyłacie nam swoje recenzje. Recenzentom września serdecznie gratulujemy i czekamy na więcej Waszych opinii o książkach!

Przeczytaj także