Konkurs z okazji 10 urodzin TaniaKsiazka.pl

tk_urodziny_FB_promo_konkurs

TaniaKsiazka.pl skończyła 10 lat! Wszystkich Książakomaniaków zapraszamy do wspólnego celebrowania naszej okrągłej rocznicy. Przez najbliższe tygodnie czekać na was będą niezliczone atrakcje i niespodzianki. W związku z tym, przygotujcie się na sporą dawkę emocji, których doświadczycie na imprezie urodzinowej, najlepszej we wszechświecie księgarni internetowej!

Urodziny to czas zabaw, gier i konkursów. W naszym przypadku nie jest inaczej! Z tej okazji zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są nagrody o łącznej wartości ponad 3000 tys. zł. Nie przejmujcie się limitami miejsc, ponieważ w naszej zabawie liczba uczestników jest nieograniczona. Chociaż tak jak w każdym współzawodnictwie, nie wszyscy mogą zostać jego zwycięzcami. Nagrodzonych zostanie 100 KsiążkoManiaków, którzy podejmą wyzwanie i zawalczą o główne nagrody w urodzinowym konkursie Taniej Książki.

KsiąkoManiak kupuje – Konkurs na największe zakupy, tak nazywa się nasza tegoroczna zabawa. Jakie są jej podstawowe reguły i w jaki sposób znaleźć się w gronie setki szczęśliwców? Otóż, wystarczy złożyć zamówienie od soboty 23.04.2016 do czwartku 12.05.2016 (włącznie). My następnie nagrodzimy osoby, których wartość zakupów będzie w tym czasie największa. Wartość produktów kupionych w tym czasie sumuje się, dlatego wielokrotne zakupy zrobione w trakcie naszych 10 urodzin zwiększają znacznie szansę na wygraną.

Główną nagrodą w konkursie jest czytnik ebooków Kindle, pozostałe dwa miejsca na podium nagrodzone zostaną czytnikami ebooków Onyx. Pozostali zwycięzcy mogą liczyć na kody na kolejne zakupy oraz TanioKsiążkowe gadżety, w tym wystrzałowe koszulki i kubki.

Ranking potencjalnych zwycięzców oraz szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie księgarni TaniaKsiazka.pl. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w zabawie i życzymy wygranych.

Przeczytaj także