Konkurs na recenzje sierpnia rozstrzygnięty!

Cieszymy się, że w ostatnim miesiącu wakacji znaleźliście czas na to, żeby przysłać nam mnóstwo swoich opinii o książkach. Trochę czasu nam to zajęło, ale już możemy ogłosić, że konkurs na recenzje sierpnia został rozstrzygnięty. Wybraliśmy aż pięćdziesiąt osób, których książkowe oceny spodobały nam się najbardziej. To do nich wysłaliśmy maila z nagrodą, którą jest darmowa dostawa TanioKsiążkowego zamówienia.

Konkurs na recenzje sierpnia rozstrzygnięty!

Czy masz tak, że po przeczytaniu książki, aż gotujesz się, bo tak chcesz o niej opowiedzieć? Może jakaś zrobiła na Tobie piorunujące wrażenie? Podziel się swoją opinią i pomóż innym w podjęciu decyzji podczas książkowych zakupów. W przyszłym miesiącu to może Ty znajdziesz się na liście zwycięzców naszego comiesięcznego konkursu 🙂

Weź udział w konkursie. To proste! >>

Chcesz wiedzieć jak wziąć udział w naszym konkursie na recenzje miesiąca? Nie musisz wypełniać żadnych skomplikowanych formularzy. Wystarczy, że na TaniaKsiazka.pl odszukasz książkę, którą chcesz ocenić i napiszesz, co o niej sądzisz. Do konkursu automatycznie kwalifikujemy wszystkie recenzje, które są dłuższe niż 600 znaków. Więcej na temat konkursu przeczytasz w tym miejscu.

Konkurs na recenzje sierpnia – lista zwycięzców

Przeczytaj także