Konkurs na recenzje miesiąca – znamy zwycięzców sierpnia!

Już tradycyjnie mam dla was wyniki naszego comiesięcznego konkursu na recenzje miesiąca! Zakasaliśmy rękawy, przejrzeliśmy setki recenzji, jakie nam wysłaliście w zeszłym miesiącu, i wybraliśmy najciekawsze z nich. Nagrodziliśmy aż pięćdziesiąt osób! 

Konkurs na recenzje miesiąca - znamy zwycięzców sierpnia!

Konkurs na recenzje miesiąca — dlaczego warto wziąć udział?

Książki są nie tylko po to, żeby je czytać, ale też po to, żeby później o nich rozmawiać i dzielić się poczytelniczymi wrażeniami. Często macie tak, że ostatnia strona powieści zostawia was nie tylko z pewnym niedosytem, żalem, że to już koniec, ale też mnóstwem opinii i refleksji w głowie? Możecie dać upust temu czytelniczemu napięciu, dzieląc się swoimi przemyśleniami. Wystarczy, że odnajdziecie daną książkę w TaniaKsiazka.pl i napiszecie kilka zdań na jej temat w specjalnie przygotowanym do tego celu miejscu. – To jednocześnie pierwszy krok do udziału w naszym comiesięcznym konkursie.

Podejrzewam, że teraz zapytacie o drugi 😉 Swoją poczytelniczą ocenę zawrzyjcie w min. 600 znakach. Dlaczego? Ponieważ do konkursu automatycznie kwalifikujemy wszystkie recenzje powyżej 600 znaków.

Wraz z początkiem każdego miesiąca wybieramy aż 50 osób, których recenzje spodobały się nam najbardziej. Zwycięzcom wysyłamy indywidualne kody na darmową dostawę tanioksiążkowego zamówienia.

Więcej na temat naszego konkursu na recenzje miesiąca dowiecie się tutaj

A teraz wisienka na torcie dzisiejszego artykułu, czyli…

Recenzenci sierpnia

Konkurs na recenzje miesiąca

Przeczytaj także