Konkurs na recenzje miesiąca: wyniki za listopad 2022

Mamy wtorek trzynastego – szczęśliwy dzień!  Nie dość, że za oknem jest pięknie i biało, to dodatkowo właśnie dziś poznacie wyniki konkursu na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl. Tradycyjnie wybraliśmy najciekawsze opinie na temat książek, które umieściliście na stronie naszej księgarni. Długo debatowaliśmy nad Waszymi listopadowymi opiniami, ale zakończyliśmy je pełnym sukcesem. Wybraliśmy zwycięzców, których nazwiska znajdziecie poniżej.

Konkurs na recenzje miesiąca: recenzenci października 2022

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl – każdy może wziąć udział!

Jak wziąć udział? Nie ma nic prostszego! Wystarczy założyć konto użytkownika na stronie naszej księgarni. Myślę, że większość z Was ten etap ma już za sobą. Kolejny krok to czysta przyjemnośc – przeczytanie książki. Ostatni natomiast to wisienka na torcie tej konkurencji – dzielenie się z innymi wrażeniami po lekturze.

Każdy tytuł na TaniaKsiazka.pl ma swoją własną kartę produktu. Na dole znajduje się miejsce, w którym można zapisać swoją prywatną opinię. Pamiętajcie jednak, że nie musicie oszukiwać i pisać pochlebnych słów na temat publikacji, które nie przypadły Wam do gustu. Piszcie tak, jak czujecie – bierzemy pod uwagę i pozytywne i negatywne oceny.

Jest jeden warunek. W konkursie na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl biorą udział tylko wypowiedzi pisemne, które mają więcej niż 600 znaków. Nie trzeba zatem pisać długich referatów, by trafić na listę kwalifikacyjną! Swoje bujne przemyślenia możecie skrócić do kilkunastu zdań, które na pewno pomogą innym molom książkowym w podjęciu kolejnych decyzji czytelniczych.

Konkurs na recenzje miesiąca wygrywa aż 50 użytkowników

Aż 50! Tak, spośród recenzji spełniających kryteria wybieramy aż 50 najciekawszych tekstów. Istnieje zatem naprawdę duża szansa na wygraną. Co ważne, otrzymacie od nas nie tylko pochwałę, ale również bardzo fajną nagrodę. Za zaangażowanie, włożoną pracę i chęć dzielenia się emocjami każdy zwycięzca otrzymuje indywidualny kod na darmową dostawę zamówienia. Wysyłamy go niedługo po ogłoszeniu wyników.

Od dziecka marzyliście o byciu recenzentem? Dzięki nam możecie spełnić to marzenie 😀. Konkurs na recenzje miesiąca trwa nieprzerwanie, więc możecie do niego dołączyć w każdej chwili!

Laureaci listopada

Zajrzyjcie także tutaj:

Przeczytaj także