Konkurs na recenzje miesiąca – wyniki z kwietnia 2020

Maj zaczęliśmy od rozstrzygnięcia naszego comiesięcznego konkursu na recenzje miesiąca. Właśnie wybraliśmy aż 50 najciekawszych recenzji, jakie spłynęły do nas w kwietniu i nagrodziliśmy ich autorów. Każdy z nich otrzymał swój indywidualny kod na darmową dostawę tanioksiążkowego zamówienia.

Konkurs na recenzje miesiąca - weź udział! >>

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl

Na początku każdego miesiąca wybieramy najciekawsze recenzje książek, jakie nasi użytkownicy zamieścili na TaniaKsiazka.pl. Dziękujemy Wam za to, że znajdujecie chwilkę na podzielenie się swoimi wrażeniami z lektury.

Taką recenzję może zamieścić każdy, kto ma założone konto użytkownika w naszej księgarni. Wystarczy, że odszukasz książkę, którą chcesz ocenić i w odpowiednim miejscu napiszesz kilka zdań na jej temat: co Ci się podobało, a może coś zdenerwowało podczas czytania…

Do konkursu automatycznie kwalifikujemy wszystkie recenzje dłuższe niż 500 znaków, więc – jak widzisz – nie musisz zamieszczać wielostronicowego wypracowania, wystarczy samo mięsko, najważniejsze wrażenia. Więcej na temat naszego comiesięcznego konkursu na recenzje miesiąca dowiesz się w tym miejscu.

Jeżeli, tak jak my, wychodzisz z założenia, że czytelnicze wrażenia są po to, żeby się nimi dzielić, to nie zwlekaj i zamieszczaj recenzje książek na TaniaKsiazka.pl!

Kwiecień 2020 – nagrodzeni recenzenci

A teraz wyniki pora na wyniki konkursu. Ze wszystkich recenzji zamieszczonych w kwietniu najbardziej spodobały się nam te autorstwa…

Konkurs na recenzje miesiąca - weź udział! >>

Przeczytaj także