Konkurs na recenzje miesiąca. Wybraliśmy recenzentów stycznia 2019

Właśnie skończyliśmy przeglądać wszystkie recenzje książek, które zamieściliście na stronach naszej księgarni w styczniu. Miło nam, że przysłaliście tak wiele ciekawych i różnorodnych opinii. Jak co miesiąc wybór 50-ciu osób przysporzył nam sporo trudności. Ciężko wybrać ograniczoną liczbę recenzentów, gdyż wśród Waszych wpisów było mnóstwo książkowych opinii wartych nagrody. Zatem dziękujemy wszystkim recenzentom.

Konkurs na recenzje miesiąca. Wybraliśmy recenzentów stycznia 2019

Konkurs na recenzje miesiąca

Jeżeli jeszcze nigdy nie podzieliłeś się swoją recenzją o książce na łamach naszej księgarni, to nie zwlekaj. Zamieszczenie recenzji jest proste. Może jakaś publikacja Cię zachwyciła i masz ochotę polecić ją innym czytelnikom, a może jakaś wybitnie Ci się nie spodobała? Dzięki recenzjom macie nie tylko możliwość podzielenia się opinią. Wierzcie nam, każdy wpis pomaga dokonać książkowego wyboru naszym Klientom.

Co więcej, wszystkie recenzje, które są dłuższe niż 600 znaków, automatycznie zostają zakwalifikowane do naszego comiesięcznego konkursu. Możesz w nim zgarnąć kod na darmową dostawę swojego TanioKsiążkowego zamówienia. Więcej o konkursie na recenzję miesiąca dowiecie się tutaj.

A teraz przechodzę do meritum. Mam dla Was listę 50 recenzentów stycznia 2019.

Recenzenci stycznia 2019

Gratulujemy zwycięzcom i jeszcze raz zachęcamy do dzielenia się swoimi opiniami o książkach. Kto wie może Twoje imię pojawi się wśród zwycięzców lutego? 😉

Przeczytaj także