Konkurs na recenzje miesiąca. Wybraliśmy recenzentów listopada!

Czy wiecie o tym, że w TaniejKsiążce warto zamieszczać swoje recenzje? Co miesiąc wybieramy 50 książkowych ocen i nagradzamy ich autorów. Właśnie skończyliśmy wybierać recenzentów listopada. 🙂

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl >>

Konkurs na recenzje miesiąca

Każda Wasza recenzja pomaga dokonać wyboru innym Książkoholikom. Sami wiecie, że sam opis książki zawierający zarys jej treści nie zawsze wystarczy, żeby się na nią zdecydować. Zwłaszcza kiedy nie znamy ani autora, ani innych jego dzieł. W takiej sytuacji to właśnie Wasze oceny odgrywają kluczową rolę.

Jak to działa? Każdy produkt, który jest dostępny w naszym sklepie, możecie zrecenzować. Żeby to zrobić, wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem TaniejKsiążki. Co miesiąc wybieramy aż 50 recenzentów miesiąca i nagradzamy ich kodem na darmową dostawę TanioKsiążkowego zamówienia. Do konkursu kwalifikują się wszystkie recenzje, które są dłuższe niż 600 znaków. Wszystkiego o naszym konkursie na recenzje miesiąca dowiecie się w tym miejscu.

Recenzenci listopada 2018

A teraz przechodzę do najprzyjemniejszej części. Przed Wami pięćdziesięciu zwycięzców listopada. Każdy z nich dostał od nas maila z informacją o nagrodzie i unikalnym kodem na darmową dostawę. 😉

Wszystkim recenzentom listopada gratulujemy i  oczywiście zachęcamy Was do dzielenia się swoimi opiniami o książkach na łamach TaniaKsiazka.pl.

Przeczytaj także