Konkurs na recenzje miesiąca. Wybraliśmy recenzentów kwietnia!

Wraz z początkiem miesiąca wracam do Was z wynikami konkursu na recenzje miesiąca. Jak zawsze przysłaliście nam mnóstwo swoich recenzji. Cieszymy się, że nie dość, że książki pochłaniacie pasjami, to jeszcze znajdujecie chwilkę, żeby po lekturze je ocenić. Tym samym pomagacie innym książkoholikom w dokonywaniu ich lekturowych wyborów.

Konkurs na recenzje miesiąca. Wybraliśmy recenzentów kwietnia!

Konkurs na recenzje miesiąca

Zanim jednak przejdę do meritum, czyli listy osób, których opinie o książkach nagrodziliśmy, przypomnę Wam, na czym polega sam konkurs. W każdym miesiącu wybieramy 50 recenzji i nagradzamy ich autorów. Do naszego konkursu automatycznie kwalifikują się wszystkie książkowe oceny, które są dłuższe niż 600 znaków. A nagrodą jest kod na darmową dostawę całego TanioKsiążkowego zamówienia. Więcej o samym konkursie i jego zasadach możecie dowiedzieć się stąd. Tam też znajdziecie konkursowy regulamin.

Zatem tych z Was, którzy jeszcze nie dodają swoich recenzji w TaniejKsiążce, zachęcam do tego, żeby dzielili się swoim zdaniem o książkach z innymi TanioKsiązkowiczami, bo dzięki temu możecie wziąć udział w naszym comiesięcznym konkursie na recenzje miesiąca.

Konkurs na recenzje miesiąca – laureaci

A teraz mam dla Was listę recenzentów kwietnia. Jeżeli wśród nich znajdziesz siebie, to koniecznie sprawdź maila, bo czeka tam na Ciebie nagroda. 🙂

Gratulujemy i zachęcamy do oceniania książek!

Przeczytaj także