Konkurs na recenzje miesiąca: rozstrzygnięcie sierpnia i września

Pamiętacie o naszym stałym konkursie na recenzje miesiąca? Jeżeli jeszcze nie bierzecie w nim udziału, to najwyższy czas zacząć. Dlaczego? Bo w każdym miesiącu nagradzamy aż 50 osób, autorów recenzji, które najbardziej nam się spodobały.

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl
Jak wziąć w nim udział?

Żeby wziąć udział w naszym konkursie na recenzje miesiąca, wcale nie musicie kombinować. Wystarczy, że w naszym sklepie znajdziecie książkę, o której chcecie napisać, i w miejscu na dodanie recenzji napiszecie kilka zdań na temat tego, jakie wywarła na was wrażenie. Recenzje może dodać każdy, kto ma założone w TaniaKsiazka.pl konto użytkownika.

W konkursie biorą udział wszystkie recenzje dłuższe niż 600 znaków. Zatem, żeby wziąć w nim udział, nie musicie robić nic poza dodaniem swojej oceny.

Dodawanie recenzji to nie tylko możliwość wzięcia udziału w konkursie. Pamiętajcie, że każde zdanie, jakie napiszcie o przeczytanej książce, to dzielenie się opinią z innymi czytelnikami. Może właśnie ta ocena będzie decydującą podczas podejmowania decyzji o zakupie tej, a nie innej książki?

Poza tym to też przestrzeń na to, żeby dać upust poczytelniczym emocjom i wrażeniom. Każdy czytelnik zna to uczucie, kiedy po skończeniu książki, aż go rozpiera, tak bardzo chce o niej opowiedzieć. 😉

Więcej na temat naszego konkursu na recenzje miesiąca dowiecie się w tym artykule.

Konkurs na recenzje miesiąca: laureaci sierpnia

Konkurs na recenzje miesiąca: laureaci września

Przeczytaj także