Konkurs na recenzje miesiąca – recenzenci grudnia 2020

Jak się okazuje, koniec roku sprzyjał czytelniczym doświadczeniom, a wraz z nimi pojawiło się mnóstwo nowych recenzji książek w TaniaKsiazka.pl. Cieszymy się, że dzielicie się z nami swoimi wrażeniami po lekturze. Nadszedł czas na rozwiązanie naszego comiesięcznego konkursu na recenzje miesiąca. Jesteście ciekawi, które z waszych grudniowych ocen spodobały nam się najbardziej?

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl

Czy są wśród was czytelnicy, którzy jeszcze nie wiedzą, w jaki sposób można wziąć udział w naszym konkursie na recenzje miesiąca?

Przeczytanie książki to pierwszy krok do wygranej 😉 Kolejnym jest znalezienie jej w naszej wirtualnej księgarni i przejście do zakładki „Recenzje”, znajdującej się tuż pod okładką książki. Pod książkowymi ocenami znajdziecie miejsce, okienko, w którym ocenić książkę i napisać o swoich poczytelnicztch wrażeniach. Żeby dodać recenzję, trzeba mieć założone konto użytkownika na TaniaKsiazka.pl. — To tyle!

Do konkursu automatycznie kwalifikujemy wszystkie recenzje dłuższe niż 600 znaków. Chcesz wiedzieć więcej o konkursie? Zajrzyj w to miejsce.

Skoro wiecie wszystko, to już możecie dodać swoją recenzję! Podzielcie się opinią o książce z innymi książkoholikami. Być może dzięki waszym poleceniom wyjątkowe historie znajdą nowe domy i zamieszkają w serduszkach innych czytelników?

Recenzenci grudnia 2020 w TaniaKsiazka.pl

Wybraliśmy 5o recenzentów grudnia, a każdy z nich w nagrodę dostał kod na darmową dostawę TanioKsiążkowego zamówienia. Oto oni:

Przeczytaj także