Konkurs na recenzje miesiąca – poznaj recenzentów września

Za nami kolejny miesiąc, a to znaczy, że nadszedł czas, żeby poinformować Was o wynikach naszego regularnego konkursu na recenzje miesiąca. Wybraliśmy aż pięćdziesięciu recenzentów września i  każdy z nich dostał od nas unikalny kod na darmową dostawę TanioKsiążkowego zamówienia.

Konkurs na recenzje miesiąca - sprawdź zasady >>

Chcesz wziąć udział w naszym konkursie? Nie ma nic prostszego. Każdy zalogowany użytkownik TaniaKsiazka.pl, może to zrobić. Wystarczy, że zamieścisz recenzję pod książką, którą chcesz ocenić. Do konkursu kwalifikujemy automatycznie wszystkie wasze wypowiedzi na temat książek, które mają minimum 600 znaków. Co miesiąc w ramach konkursu wyłaniamy 50 osób.

Czy zdarza Ci się, że po przeczytaniu dobrej książki, aż rozsadza Cię od środka? Chcesz wszystkim opowiedzieć o uczuciach, które zawładnęły Tobą podczas lektury? Możesz to zrobić, dzieląc się swoją opinią o książce. Nie musisz być krytykiem literackim, nie musisz rozkładać książki na czynniki pierwsze, żeby ją wnikliwie zanalizować (no, chyba że chcesz). Wystarczy, że podzielisz się z innymi swoimi odczuciami.

Konkurs na recenzje miesiąca. Szczegóły >>

A teraz lista naszych wspaniałych recenzentów września! Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

To co, w październiku Twoja recenzja będzie na tej liście?

Przeczytaj także