Konkurs na recenzje miesiąca – marzec 2019

Początek miesiąca tradycyjnie już spędziliśmy przeglądając recenzje, które zamieściliście pod książkami w TaniaKsiazka.pl w marcu. To wszystko po to, żeby wybrać zwycięzców w naszym konkursie na recenzje miesiąca.

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl >>

Konkurs na recenzje miesiąca

Przypomnę Wam, że co miesiąc wybieramy pięćdziesięciu recenzentów, których oceny książek spodobały się nam najbardziej. Każda z wybranych osób otrzymuje od nas specjalną nagrodę – kod na darmową dostawę tanioksiazkowego zamówienia.

Udział w konkursie jest bardzo prosty. Automatycznie zostają zakwalifikowane do niego wszystkie recenzje, które są dłuższe niż 600 znaków. Więcej o samym konkursie i jego zasadach dowiecie się na tej stronie.

Dlaczego warto dodawać recenzje książek w TaniaKsiazka.pl? Nie tylko z powodu konkursu. Po pierwsze: to szansa na to, żeby podzielić się swoją opinią o książkach z innymi książkoholikami. Skoro czytacie, to z pewnością są takie książki, po których skończeniu, rozpierają Was słowa. Coś Was wzruszyło bądź przeciwnie – coś się Wam wyjątkowo nie spodobało i chcecie o tym krzyczeć. Znacie to uczucie, prawda? W takim przypadku pomoże napisanie nawet krótkiej recenzji.

Po drugie: każda recenzja, którą zamieścicie, pomoże w lekturowym wyborze innym czytelnikom.

Konkurs na recenzje miesiąca – recenzenci marca 2019

Gratulujemy wygranym!

Przeczytaj także