Konkurs na recenzje miesiąca. Kto wygrał w styczniu?

Jesteśmy pewni, że nie tylko my zaczęliśmy ten rok na zaczytaniu. Skąd o tym wiemy? Z powodu licznych recenzji książek, które zamieściliście w TaniaKsiazka.pl. Jak każdy miesiąc, tak też i luty, zaczęliśmy od zapoznania się z waszym ocenami książek. To wszystko po to, żeby wybrać zwycięzców w naszym comiesięcznym konkursie na recenzje miesiąca.

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl - dowiedz się więcej

Konkurs na recenzje miesiąca

Masz za sobą lekturę ciekawej książki i rozpiera Cię chęć, żeby wszystkim o niej opowiedzieć? Zamieść recenzję! – Nie dość, ze podzielisz się opinią, to jeszcze weźmiesz udział w konkursie. Pamiętaj, że każda książkowa ocena, jaką dodasz, to pomoc innym książkoholikom w podjęciu czytelniczych decyzji.

Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o naszym konkursie, to właśnie możecie dowiedzieć się o nim więcej. W każdym miesiącu spośród wszystkich użytkowników, którzy zamieścili swoje recenzje książek, wybieramy aż 50 osób. Każda z nich dostaje od nas nagrodę, którą jest unikalny kod na darmową dostawę tanioksiazkowego zamówienia.

Jak wziąć udział?

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Jeżeli nie jesteś zalogowanymi użytkownikiem sklepu TaniaKsiazka.pl, to koniecznie się zaloguj. Później wystarczy, że odszukasz w naszym sklepie książkę, którą chcesz ocenić i dodasz kilka zdać w polu „Dodaj recenzję”. Kilka zdań, bo do konkursu kwalifikujemy wszystkie oceny książek, które są dłuższe niż 500 znaków, zatem – jak widzisz – nie musisz się rozpisywać. Więcej o naszym comiesięcznym konkursie dowiesz się tutaj.

 Zwycięzcy stycznia 2020

Przeczytaj także