Konkurs – 3 książki do wygrania

TaniaKsiazka.pl ma zaszczyt zaprosić swych Przyjaciół do przedświątecznego konkursu. Potrwa on do 17.12.2015 r., a do wygrania są 3 książki „Afgańska perła”. Poniżej szczegóły – gorąco zapraszamy do wzięcia udziału!

Uwaga: konkurs! Do wygrania 3 x „Afgańska perła”


Lubisz pisać? Znasz świetny pomysł na prezent, który ucieszyłby obdarowaną osobę? To świetnie!

Mamy dla Ciebie konkurs! 🙂 Do wygrania 3 x książka „Afgańska perła” – tytuł idealny na prezent!

Wygraj książkę „Afgańska perła”! To proste – wystarczy, że w kilku zdaniach opiszesz, jaki jest Twoim zdaniem najlepszy pomysł na prezent, który można zakupić w TaniaKsiazka.pl. Odpowiedź wraz z odnośnikiem (linkiem) do produktu w TaniaKsiazka.pl, który polecasz na prezent, wyślij na adres: pomysly@taniaksiazka.pl. Długość uzasadnienia powinna zawierać do 2000 znaków! Konkurs potrwa do 17.12.2015 r.!

Wybrane prace opublikujemy na: TaniaKsiazka.pl, Blog.TaniaKsiazka.pl, CoPrzeczytac.pl.


O nagrodzie:
Afgańska Perła

Poznaj poruszającą opowieść Nadii Hashimi, która okrzyknięta została najlepszym debiutem 2014 roku. Afgańska perła przedstawia historię wyjątkową, łączącą „smaki” kulturowe oraz głęboką emocjonalność charakterystyczną dla dzieł takich twórców jak Khaled Hosseini, Jhumpa Lahiri czy Lisa See.

Oto dzieje dwóch afgańskich kobiet, którym udało się zmienić własne przeznaczenie

Kabul, rok 2007. Rahima i jej siostry sporadycznie mogą uczęszczać do szkoły i bardzo rzadko wychodzą z domu. Nie mają braci, a ich ojciec jest uzależniony od narkotyków. Jedyną nadzieję na zmianę sytuacji, w której się znajdują, pokładają w pradawnym zwyczaju zwanym bacza posz, polegającym na przebraniu dziewczynki za chłopca. Rahima, udając przedstawiciela płci męskiej, zyskuje wolność i swobodę, o jakich wcześniej nawet nie śniła. Jej dotychczasowe życie zmienia się diametralnie.

Niemal sto lat wcześniej podobnie postąpiła jej prababka, Szekiba. Dzięki temu odważnemu posunięciu z małej afgańskiej wioski przeniosła się do pełnego przepychu kabulskiego pałacu. Afgańska perła opisuje losy tych dwóch odważnych kobiet, które podzielił czas, ale połączyły te same marzenia i niezłomna siła, pozwalająca zmierzyć się z ogromnym wyzwaniem polegającym na oderwaniu się od własnych korzeni i całkowitej odmianie swego losu.

Fascynujące spojrzenie na tajemnicze życie afgańskich kobiet, które bez względu na czasy, w jakich żyją, dzielą ten sam tragiczny los. To książka, po której trudno ci będzie wrócić do rzeczywistości.

– Shilpi Somaya Gowda, autorka bestsellerowej Sekretnej córki.


Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest Glosel sp. z o.o. sp. k., właściciel księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl
 2. Konkurs trwa od 10.12.2015 r. do 17.12.2015 r. (włącznie).
 3. Zadaniem konkursowym jest odpowiedź na pytanie „Jaki jest Twoim zdaniem najlepszy pomysł na prezent, który można kupić w TaniaKsiazka.pl? Uzasadnij swój wybór”. Maksymalna długość pracy to 2000 znaków.
 4. Odpowiedź na pytanie konkursowe wraz z odnośnikiem (linkiem) do produktu należy wysłać na adres pomysly@taniaksiazka.pl.
 5. Każda osoba może wysłać dowolną ilość prac.
 6. Przystępując do udziału w konkursie, autor zgłoszenia konkursowego zapewnia, że jest autorem tekstu.
 7. Autor pracy konkursowej wyraża zgodę na publikację tekstu przez organizatora na TaniaKsiazka.pl, CoPrzeczytac.pl oraz na Blog.TaniaKsiazka.pl.
 8. Nagrodzone zostaną 3 prace. Nagrodę przyzna jury złożone z 2 pracowników księgarni TaniaKsiazka.pl.
 9. Uczestnik konkursu może otrzymać jedną nagrodę.
 10. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 20.12.2015 r. w newsletterze oraz przekazane za pomocą wiadomości e-mail wysłanej na adresy e-mail zwycięzców.
 11. Nagrody zostaną wysłane pocztą na adres znajdujący się na terenie Polski wskazany przez zwycięzcę. Adres musi być przekazany drogą mailową na adres pomysly@taniaksiazka.pl do 22.12.2015 r. (włącznie). W przypadku braku wysłania adresu, nagroda przepada.

Przeczytaj także