Kolejny tom Leśnej Trylogii już wkrótce!

Kolejny tom Leśnej Trylogii Czerwień jarzębin - sprawdź na TaniaKsiazka.plCzerwień jarzębin to kolejny tom Leśnej Trylogii, autorstwa Katarzyny Michalak. Powieść w sprzedaży pojawi się 23 maja bieżącego roku i jest bez wątpienia jedną z najbardziej wyczekiwanych powieści w tym miesiącu.

Warto przy tym wspomnieć, iż pisarka w roku 2015 została uznana za najpopularniejszą autorkę. Zajęłą pierwsze miejsce w zestawieniu i wyprzedziła takie nazwiska jak: Stephen King, Nora Roberts czy Paulo Coelho. Raport ten został przygotowany przez Pracownię Badań Czytelnictwa Biblioteki Narodowej w Warszawie. Co tym razem przygotowała dla swoich wiernych i niezawodnych czytelników?

Czerwień jarzębin – kolejny tom Leśnej Trylogii

Nad Leśną Polaną rozciąga się gęsty mrok. Chociaż wiele wskazywało na to, że w końcu zawita tam szczęście. W jednej chwili sprawy przybrały jednak nieciekawy. Gabriela nagle znika, a zło, które krzywdziło, wciąż szuka ofiary i nie zamierza ustąpić. Na szczęście są przyjaciele i ten, który nie przestał Gabrieli kochać. Jednak czy uda się im w porę zapobiec nieszczęściu?

Nie ma wątpliwości, że zarówno Majka, jak i Julia są w stanie zrobić wszystko, by pomóc przyjaciółce. Los jednak bywa przewrotny i złośliwy. Wszystko jakby sprzysięgło się przeciwko tej dwójce. Dziewczyny są zmuszone podjąć trudne wybory i dokonać jeszcze cięższych decyzji. W powietrzu wisi katastrofa, bo w sprawę zaczynają mieszać się uczucia oraz przystojni bracia bliźniacy – Patryk i Marcin. Dlatego spodziewać można się absolutnie wszystkiego…

Czerwień jarzębin to kolejny dowód na to, że autorka, Katarzyna Michalak, jest wciąż w szczycie formy. Sukces poprzedniego tomu nie sprawił, że spoczęła na laurach. Wręcz przeciwnie! Wydarzenia z tym związane zmotywowały ją do dalszej twórczej pracy. Dzięki temu już 23 maja 2017 roku będziecie mieli okazję zapoznać się z jej najnowszą książką.

Powieść ta to historia o sile prawdziwej przyjaźni i jednym z najsilniejszych uczuć – miłości. Miłości, która lubi zaskakiwać i pojawiać się zawsze w najmniej oczekiwanym momencie. Ale to również ostrzeżenie przed złem, któremu zdołają się przeciwstawić jedynie najodważniejsi.

Książkę pt. Czerwień jarzębin znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także