Kolejne upiorne opowieści po zmroku – sprawdźcie!

Kolejne upiorne opowieści - sprawdź na TaniaKsiazka.plKolejne upiorne opowieści po zmroku. Historie, które mrożą krew w żyłach to już trzeci tom serii, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom horroru i grozy. Książki z tego cyklu cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników na całym świecie. W końcu nie bez powodu w błyskawicznym tempie stały się międzynarodowymi hitami, zyskując status bestsellera. Najnowszy tom z serii na polskim rynku będzie dostępny w sprzedaży już od dziś 11 lutego 2020 roku i z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców. Jesteście ciekawi, czego możecie spodziewać się po tej publikacji? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Kolejne upiorne opowieści po zmroku – kilka słów o książce

Warto tutaj wspomnieć, że autor książki, Alvin Schwarz, już po raz ostatni zabiera czytelników do świata swoich upiornych opowieści.

Potrafią nas przerazić najróżniejsze rzeczy i zjawiska. Przerażają nas umarli, przerażają ciemności, nocne szelesty, trzaski, wrzaski i tajemnicze szepty. Ze strachem reagujemy na niewyraźne kształty albo na odgłosy zbliżających się kroków. Boimy się dziwnych zdarzeń i koszmarów, które… czasami okazują się rzeczywistością. Dlatego też zwykle staramy się unikać sytuacji, które mogą wywoływać strach. Mimo to wciąż nie słabnie w nas chęć opowiadania strasznych historii.

Na przykład o przedwczesnym spotkaniu ze śmiercią. O smacznych potrawach z ludzkiego mięsa. O tajemniczym psie, nawiedzającym dom samotnego mężczyzny i dziwnych stworach, obejmujących w nocy władzę nad mokradłami. Czy o dziewczynie, wychowywanej przez wilki, albo o pewnym rancho w Teksasie, na którym zadomowił się poltergeist.

Przyszedł właśnie czas na prawdziwy strach. Ten zbiór to połączenie klimatu serialu Stranger Things z motywami znanymi z klasyki opowieści grozy spod znaku Stephena Kinga.

Przypominamy, że książka pt. Kolejne upiorne opowieści po zmroku jest już od dziś dostępna na polskim rynku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom mrożących krew w żyłach historii. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie! Ponieważ nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie tu coś dla siebie.

Przeczytaj także