Kolej na Felix – kot, który skradnie Wasze serca!

Kolej na Felix - kup na TaniaKsiazka.plKolej na Felix to książka, która udowadnia, że nie tylko psy sprawdzają się w roli super bohaterów książek. Każda historia, w której występują czworonożne postacie, zyskuje niepowtarzalny rodzaj ciepła. Ponadto takie opowieści najbardziej rozczulają i zachwycają czytelników. Każdy wielbiciel takich historii ma teraz sporo powodów do zadowolenia. Już 3 kwietnia 2019 roku na polskim rynku pojawi się książka pt. Kolej na Felix. To niepowtarzalny i zupełnie niezwykły reportaż, który zadowoli nawet najbardziej wymagających fanów gatunku. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję i poznajcie prawdziwą opowieść o niezwykłej kotce!

Kolej na Felix – historia kotki, która czuje pociąg do przygód

Główną bohaterką prezentowanego dziś tytułu jest oczywiście kotka Felix. To prawdziwa celebry tka w świecie kotów. Sławy może jej zazdrościć niejeden ludzki odpowiednik. Kotka ma stałe zatrudnienie jako specjalista od zwalczania szkodników, a także ekspert od wywoływania zachwytu wśród pasażerów i pracowników dworca Huddersfield. Nie ma się więc co dziwić, że książka o kocich przygodach stała się międzynarodowym bestsellerem. Historia Felix skradła serca czytelników na całym świecie i zyskała mnóstwo wiernych fanów.

Bohaterka, już jako mała kotka, potrafiła owinąć sobie wszystkich wokół ogona. Tym samym sprawiła, że z pozoru zwykły dworzec stał się kultowym już miejscem spotkań wszystkich fanów kotów. Na co dzień Felix pomaga podróżnym i pasażerom. Ponadto sprawdza się purrfekcyjnie w roli lokalnej celebrytki. W związku z tym udziela wywiadów i promuje puchatą osobą akcje charytatywne.

Koniecznie sprawdźcie puszyste przygody Felix i przekonajcie się, jak wygląda życie jednego z najpopularniejszych kotów na świecie.

Przypominamy, że książka pt. Kolej na Felix będzie dostępna na polskim rynku od 3 kwietnia bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury faktu i reportaży. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję, gwarantujemy, że nie pożałujecie. Kate Moor po raz kolejny stworzyła niepowtarzalny reportaż, który pokochali czytelnicy na całym świecie. Nie zwlekajcie więc dłużej i dołączcie do grona odbiorców, których urzekła historia Felix.

Przeczytaj także