Kocham tylko tak – światowy bestseller w Polsce!

Kocham tylko tak - zobacz na TaniaKsiazka.plKocham tylko tak to powieść, której autorką jest Kate Sterritt. Książka na polskim rynku pojawi się już 8 czerwca 2018 roku i przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i romansów. Pisarka stworzyła niezwykle poruszającą historię, która skradła serca odbiorców na całym świecie. Powieść w błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym hitem i podbija szczyty najważniejszych, bestsellerowych list. Już niebawem także Czytelniczki w Polsce będą miały okazję zapoznać się z tym fenomenem. Zainteresowane? Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie książka Sterritt, że cieszy się tak ogromną popularnością.

Kocham tylko tak – piękna i wzruszająca historia

Główną bohaterką powieści jest Emerson Hart. Dziewczyna w wieku dziesięciu lat poznaje Merikiego. Bardzo szybko między tą dwójką rodzi się wielka przyjaźń, a następnie przeobraża się w miłość. Jednak, kiedy bohaterka dorosła, pewnego dnia straciła wszystko, co było jej bliskie i drogie. Okazało się również, że Meriki nie był już chłopcem, którego pokochała.

Emerson znalazła się w niezwykle trudnej sytuacji. Dziewczyna nie potrafi zrozumieć, dlaczego wszystko tak nagle się zmieniło. Wkrótce los na jej drodze stawia Josha, a chłopak podobny jest do jej Merikiego. Wraz z biegiem dni serce Emerson zaczyna powoli się otwierać. Chociaż aż dotąd dziewczyna była pewna, że tylko jeden mężczyzna ma do niego klucz. Mężczyzna, którego naprawdę kochała.

Historia stworzona przez Kate Sterritt to piękna i niezwykle wzruszająca opowieść o wychodzeniu z ciemności i próbie pogodzenia się z tym, co już nie wróci. Obok tej książki żadna Czytelniczka nie przejdzie obojętnie, a sama lektura zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców. To także opowieść o dojrzewaniu, wybaczaniu i odnajdywaniu siebie, kiedy wydaje się, że już wszystko zostało stracone.

Przypominamy, że książka pt. Kocham tylko tak na polskim rynku dostępna będzie od 6 czerwca bieżącego roku. Powieść znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i nietuzinkowych romansów, które poruszą Was do łez. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także