Kobiety to czytają – gorące nowości i zapowiedzi!

Kobiety to czytają, a prezentowane dziś książki dzięki temu w błyskawicznym tempie stają się międzynarodowymi lub krajowymi hitami. Szybko też zyskują status bestsellerów. W związku z tym, jeśli poszukujecie niepowtarzalnych i wciągających historii, polecanych szczególnie kobietom, trafiłyście idealnie. Wśród naszego zestawienia coś dla siebie znajdą wielbicielki literatury obyczajowej, erotycznej czy romansów współczesnych. Są to przede wszystkim gorące nowości, dostępna już w sprzedaży na naszym rynku. Nie zabraknie jednak też kilku zapowiedzi. Gotowe? Koniecznie sprawdźcie, jakie książki cieszą się największym zainteresowaniem wśród kobiet!

Perwersyjny bogacz - kup na TaniaKsiazka.plKobiety to czytają – Perwersyjny bogacz

Sabrina Lind wciąż pamięta o tym, co wydarzyło się dziesięć lat temu. Wziął ją na imprezie. Inteligentny, pewny siebie i władczy – Donovan Kincaid. Zdobył ją, mimo że marzyła o jego najlepszym przyjacielu, któremu też nie była obojętna. Po latach spotyka Westona Kinga, obiekt westchnień z przeszłości. Jednak tym razem mężczyzna zamierza pozwolić jej zniknąć. W związku z tym proponuje Sabrinie pracę w prestiżowej agencji, którą zarządza razem z Donovanem Kincaidem.

Książka już dostępna.

Kobiety to czytają – Słowiański amuletKobiety to czytają - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Michalina, praprawnuczka Arachny, z coraz większym zaangażowaniem zgłębia rodzinną przeszłość i podąża śladami przodków. W ten sposób poznaje sekret starego słowiańskiego amuletu. Srebrny wisior w kształcie kołowrotka, należący niegdyś do najbardziej tajemniczej członkini rodu, okazuje się kluczem do odkrycia największej rodzinnej tajemnicy. Nie otwiera jednak wszystkich drzwi. By je uchylić, trzeba zrobić i poświęcić więcej.

Granice przeszłości i teraźniejszości zacierają się, a to, co wydawało się bez znaczenia, nagle staje się istotne. Historia lubi się powtarzać, czasem zaskakuje, skłania do refleksji i podejmowania nowych wyzwań.

Książka już dostępna.

Seks, nie miłość - sprawdź na TaniaKsiazka.plKobiety to czytają – Seks, nie miłość

Poznali się na weselu przyjaciół. Nat szybko zauważyła, że przystojny Hunter urządził na nią polowanie. Po mocno zakrapianej imprezie obudzili się w jednym pokoju hotelowym. Kobieta od razu wiedziała, że to typ faceta, który łamie serca i nie angażuje się w poważniejsze związki. Poza tym sama nie szuka miłości, ma wystarczająco dużo problemów po rozwodzie. Dlatego też zdecydowała się pozostawić „łowcę” z fałszywym numerem telefonu.

Dziewięć miesięcy później znów się spotykają. Natalia ponownie próbuje zrobić psikusa zarozumiałemu adoratorowi i podaje mu numer swojej matki. Jednak tym razem Hunter tak łatwo nie da się zbić z tropu. Poza tym ma propozycję nie do odrzucenia.

Książka już dostępna.

Kobiety to czytają – Magiczne miejsce

Witold Mossakowski, młody pracownik ministerstwa, przyjeżdża do Idy, bo tutaj kupił podupadający pałac. To magiczne miejsce skradło Magiczne miejsce - kup na TaniaKsiazka.pljego serce na zawsze. Nie tylko ono, ale i mieszkający w nim ludzie – osoby nietuzinkowe i pełne pasji, o oryginalnych zainteresowaniach. Poza tym w jego życiu pojawia się też urocza dziewczyna, Mila Bielak, wielbicielka kotów i astronomii, której przeszłość kryje pewną tajemnicę.

Właśnie tutaj, w przepięknej dolinie pełnej kwiatów, z których dawna właścicielka pałacu, hrabina Tyczyńska, destyluje swe czarodziejskie perfumy, Witold zaczyna rozumieć, co jest dla niego ważne.

Książka jest już dostępna.

Kobiety to czytają - sprawdź na TaniaKsiazka.plKobiety to czytają – Nic za darmo

Mąż Mai zginął w wypadku samochodowym. Tym samym kobieta nie potrafi pogodzić się z utratą ukochanego. Stara się skupić na wychowaniu małego Jasia i pracy, lecz czuje, że w jej sercu nie ma już miejsca na nową miłość. Nawet Rafał, w którym znajduje oparcie, nie może liczyć na coś więcej niż przyjaźń. Ponieważ bohaterka już spotkała tego jedynego i nic tego nie zmieni, mimo że już go nie ma.

Pewnego dnia na cmentarzu Maja rozmawia z tajemniczą cyganką. To spotkanie zmieni wszystko. Ponieważ kobieta budzi się dwadzieścia lat wcześniej w dniu swojej matury.

Książka dostępna od 25 marca 2020 roku.

Przeczytaj także