Kobiety Donalda Trumpa – zaskakujący reportaż!

Kobiety Donalda TrumpaKobiety Donalda Trumpa - kup w TaniaKsiazka.pl to zaskakujący i wstrząsający reportaż, który na polskim rynku będzie dostępny od 3 kwietnia 2019 roku. Książka Niny Burleigh przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury faktu i zagranicznych reportaży.

Donald Trump to jeden z bardziej kontrowersyjnych prezydentów Stanów Zjednoczonych. Trudno się więc dziwić, że na rynku co chwilę pojawiają się nowe książki, odsłaniające jego prawdziwe oblicze. Tym razem jednak autorka skupiła się nie bezpośrednio na prezydencie USA, a na tym, jak ukształtowany został jego charakter i osobowość. A w tym celu przyjrzała się kobietom z otoczenia i życia Trumpa. Jakie wyciągnęła wnioski? O tym dowiecie się, czytając prezentowaną dziś książkę!

Kobiety Donalda Trumpa – słów kilka o książce

Trudno znaleźć innego prezydenta w historii Stanów Zjednoczonych, który miałby bardziej napięte relacje z kobietami, niż Trump. Co tak naprawdę może o nich sądzić mężczyzna, który w jawny sposób zdradzał wszystkie trzy żony? A do tego pożerał wzrokiem własną córkę, a „łapanie za cipki” uważa za sztukę uwodzenia.

Nina Burleigh, dziennikarka i autorka książki, na ręce czytelników składa obszerną i prowokacyjną książkę. Opisuje w niej życiorysy kobiet z najbliższego otoczenia obecnego prezydenta USA. Opowiada o jego babci Elizabeth i matce Mary. Nie brakuje tu także miejsca dla Ivany, Marli i Melanii oraz najstarszej córki Ivanki, która odziedziczyła po ojcu smykałkę do interesów. Ponadto autorka wspomina także o dwóch starszych siostrach Donalda Trumpa i jego często pomijanej córce Tiffany. Poza tym czytelnicy znajdą tu wzmianki o kobietach, które zarzucały mu molestowanie seksualne i zostały nazwane przez niego „kłamczuchami”.

Przypominamy, że książka pt. Kobiety Donalda Trumpa będzie dostępna w sprzedaży od 3 kwietnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Ta pozycja przedstawia podejście Trumpa do płci przeciwnej. Jest też analizą życiorysów oraz pochodzenia kobiet, które wywarły lub w dalszym ciągu wywierają wpływ na jedną z najpotężniejszych osób na świecie. Jeśli zatem lubicie reportaże i literaturę faktu, koniecznie sięgnijcie po tę książkę!

Przeczytaj także