„Kobiety bez wstydu” z filmową okładką!

9788379454457Kobiety bez wstydu to powieść polskiego autora – Witolda Orzechowskiego. Niedawno, 22 lipca bieżącego roku, premierę miał film na podstawie książki. W produkcji wzięli udział, m. in.: Joanna Liszowska, Anna Dereszowska, Michał Lesień czy Michał Milowicz. Dla wszystkich kinomaniaków mamy świetną wiadomość.

Kobiety bez wstydu z okładka filmową!

Teraz w księgarni TaniaKsiazka.pl możecie nabyć Kobiety bez wstydu z okładką w wersji filmowej. Ponadto, na książkę został nałożony dodatkowy rabat w wysokości 25%, co sprawia, że staje się ona jeszcze bardziej atrakcyjna. Gorąco polecamy tę pozycję wszystkim, którzy jeszcze nie mają jej na swojej półce. Widziałeś film, ale nie czytałeś książki? To świetna okazja, by zapoznać się z podstawą, dzięki której powstała produkcja kinowa.

Kobiety bez wstydu to historia, której głównym bohaterem jest Piotr. Oprócz powodzenia u kobiet i pociągającego wyglądu, mężczyzna niewiele ma do zaoferowania. Dlatego decyduje się na otwarcie kliniki psychoanalitycznej w Krakowie. Oczywiście nie posiada on odpowiednich kwalifikacji, ani cennego doświadczenia, dlatego też postanawia zdać się na swój urok osobisty. Okazuje się, że Piotr zaczyna mieć wielki wpływ na swoje pacjentki, a co za tym idzie, staje się niezwykle popularnym terapeutą. Gabinet przeznaczony „tylko dla pań” zaczyna pękać w szwach od kobiet, które zdradzają mu najintymniejsze sekrety. Niekonwencjonalne metody leczenia sprawiają, że sypialnia terapeuty przeżywa istne oblężenie, natomiast rady, których udziela są źródłem wielu komicznych sytuacji.

Przypominamy, że książkę Kobiety bez wstydu z okładką filmową kupicie już teraz z 25% rabatem! Gorąco polecamy.

Przeczytaj także