Kobieta w oknie – dla miłośników thrillerów!

Kobieta w oknie - sprawdź na TaniaKsiazka.plKobieta w oknie to książka, która spodoba się wszystkim Czytelnikom, którzy uwielbiają thrillery. Nic nie mrozi krwi w żyłach bardziej niż mroczna historia, budująca napięcie już od pierwszej strony. Autor książki, A. J. Finn, stworzył opowieść, która w błyskawicznym tempie podbiła serca Czytelników na całym świecie. W równie krótkim czasie szturmem podbiła szczyty najważniejszych, światowych list bestsellerów. Prawa do publikacji, tuż przed oficjalną premierą powieści, sprzedano aż do 40 krajów. Takie wydarzenie to bez wątpienia historyczny rekord popularności. Teraz odbiorcy również w naszym kraju mogą cieszyć się książką pt. Kobieta w oknie. Co takiego ma w sobie ta historia, że stała się światowym fenomenem? Koniecznie sprawdźcie to sami!

Kobieta w oknie – czy własnym oczom można zawsze wierzyć?

Główną bohaterką powieści jest Anna Fox, która straciła wszystko to, co w życiu najważniejsze. Szczęśliwa rodzina, dobra praca i niezawodne zdrowie należą już do przeszłości. Minęło wiele miesięcy, odkąd ostatnio postawiła stopę za progiem własnego domu. Każdy kolejny dzień mija jej tak samo. Spędza wiele godzin w Internecie i przed telewizorem. A kiedy już naprawdę się nudzi, szpieguje sąsiadów za pomocą aparatu fotograficznego. Niezbyt szlachetna rozrywka, ale pomaga Fox przeżyć kolejny dzień. Kobieta jest pozbawiona własnego życia i nim się zorientowała, coraz bardziej zaczęła przeżywać cudze rozterki.

Większość swojej uwagi bohaterka poświęca nowej rodzinie w okolicy, Russellom. Wszystko, dlatego że to właśnie oni najbardziej przypominają jej to, co jeszcze do niedawana sama miała. Jednak pewnego dnia kobieta widzi coś, czego nie powinna. Jej i tak zburzony już świat, rozpada się ponownie, a na jaw wychodzą szokujące fakty i sekrety.

Jak rozpoznać to, co jest prawdą, a co ułudą? Kto jest w niebezpieczeństwie, a kto panuje nad sytuacją?

Książkę pt. Kobieta w oknie znajdziecie tutaj. Gwarantujemy, że każdy miłośnik dobrych thrillerów nie pożałuje sięgnięcia po tę powieść. A. J. Finn stworzył niezwykle wciągającą historię, która trzyma w napięciu aż do ostatniej strony.

Przeczytaj także