Kobiece zapowiedzi – sprawdźcie te pozycje!

Kobiece zapowiedzi to doskonała okazja dla wszystkich miłośniczek literatury dedykowanej kobietom. Tym samym wśród prezentowanych dziś pozycji nie zabraknie powieści obyczajowych, romansów współczesnych czy beletrystyki i literatury pięknej. Oprócz międzynarodowych hitów i bestsellerów znajdziecie tu również polskie tytuły, na które odbiorczynie czekają z wielką niecierpliwością. Tym samym, jeśli poszukujecie książek, które skutecznie umilą wam wiosenne popołudnia i wieczory, trafiłyście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, jakie publikacje już niebawem pojawią się w sprzedaży!

Dzieci żółtej gwiazdy - kup na TaniaKsiazka.plKobiece zapowiedzi – Dzieci żółtej gwiazdy

Jest sierpień 1942 roku, bracia Jakob i Moïse Stein przebywają u ciotki w Paryżu, będącym pod nazistowską okupacją. Ich rodzice, znani dramaturdzy, zostawili chłopców pod opieką ciotki na jakiś czas. Szukają bowiem miejsca, gdzie wszyscy razem będą mogli żyć bezpiecznie. Jednak ich plany zostają pokrzyżowane. Ponieważ francuska żandarmeria, pod rozkazami nazistów, aresztuje chłopców i zabiera ich do Vélodrome d’Hiver. To ogromna i posępna budowla w pobliżu wieży Eiffla. Właśnie tam przetrzymywane są tysiące francuskich Żydów. Jakob i Moïse wiedzą, że aby przeżyć, muszą uciekać i odnaleźć rodziców. Ich jedyną wskazówką są listy wysłane z południa Francji.

Książka dostępna od 20 maja 2020 roku.

Kobiece zapowiedzi – Szepty drewnianych papugSzepty drewnianych papug - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Michalina bardzo szybko zamieszkuje z Robertem i zaraz po studiach bierze z nim ślub. Jednak małżeńska sielanka nie trwa zbyt długo. Ponieważ okazuje się, że mężczyzna ma obsesję na punkcie kontroli i zaczyna przerażać Michalinę. W związku z tym kobieta postanawia od niego uciec. Bezpieczne schronienie zapewnia jej babcia. Chociaż bohaterka powoli zapomina o tym, co było, wciąż czuje niepokój. Nie tylko ona – Michalina widzi, że jej matka również nie może poradzić sobie z przeszłością i jest skłócona z babcią.

Książka dostępna od 29 kwietnia 2020 roku.

Kobiece zapowiedzi - sprawdź na TaniaKsiazka.plKobiece zapowiedzi – Mąż zastępczy

Piotr postanawia wynajmować się do męskich prac domowych, jako „mąż zastępczy”. Jest w stanie zrealizować każde zlecenie od kobiet, pozbawionych męskiego wsparcia. To zajęcie staje się dla niego czymś więcej niż tylko sposobem wykorzystania swoich zdolności i zamiłowań do zarabiania na życie. Ponieważ dzięki temu wciąż na swojej drodze spotyka różne kobiety. I szczerze liczy, że takie doświadczenie pomoże mu zrozumieć lepiej kobiecą psychikę, a co za tym idzie, w końcu poukłada swoje relacje z żoną.

Książka dostępna od 15 kwietnia 2020 roku.

Kobiece zapowiedzi – Sieć Alice

Tutaj czytelniczki trafią na dwie historie. Jest rok 1947, Wielka Brytania. Charlie przybywa do Europy na polecenie rodziców. Ma się tuKobiece zapowiedzi - sprawdź na TaniaKsiazka.pl pozbyć „kłopotu” i uniknąć obyczajowego skandalu. Jednak jedyne, o czym marzy dziewczyna, to odnalezienie kuzynki, która zaginęła podczas wojennej zawieruchy. Już wkrótce ślady prowadzą ją do małej francuskiej restauracji, skrywającej ponurą tajemnicę.

W 1915 roku we Francji Eve otrzymuje zadanie. Musi nawiązać romans z niemieckim kolaborantem, a następnie go zdemaskować. Do tego zobowiązuje ją przysięga sieci Alice – organizacji kobiet szpiegów, ukrywających się pod pseudonimami kwiatów. Cena, jaką zapłaci za swoją misję, będzie bardzo wysoka. A okazja do zemsty pojawi się dopiero po kolejnej wojnie.

Książka dostępna od 15 kwietnia 2020 roku.

Nowa tożsamość - kup na TaniaKsiazka.plKobiece zapowiedzi – Nowa tożsamość

Igor musi zmierzyć się z prawdziwym dramatem. Jego żona zostaje zamordowana, a on już wkrótce ma szansę stać się głównym podejrzanym w sprawie. Dlatego na fałszywych papierach ucieka do Nowego Jorku. Tam pewnego dnia przypadkiem poznaje Emily. Młodą prawniczkę, która właśnie straciła pracę. To przez romans z szefem, o którym dowiedziała się jego żona.

Tymczasem kobieta uznaje, że Polak jest niezwykle pociągający. A w dodatku mieszka w tym samym apartamentowcu, co ona. Emily jest nim zafascynowana, jednak nie zdaje sobie sprawy, jaką mroczną przeszłość zostawił za oceanem.

Książka dostępna od 29 kwietnia 2020 roku.

Przeczytaj także