Klub samobójców – zacznij rok 2019 z książkowym przytupem!

Klub samobójców - kup na TaniaKsiazka.plKlub samobójców to nie lada gratka dla wszystkich miłośników literatury science fiction. Książka autorki Rachel Heng pojawi się na polskim rynku 16 stycznia 2019 roku. Tym samym sprawdzi się doskonale, jako jedna z pierwszych powieści, która wprowadzi Was w nowy rok. Przyjemność z jej czytania z pewnością będzie jeszcze większa, dlatego że pisarka roztacza w niej niezwykłą wizję przyszłości. A to właśnie początek roku daje nam poczucie, że świat nieustannie się rozwija i zmienia, a czas nieubłaganie płynie. Jeśli zatem poszukujecie nietuzinkowej lektury na dobry początek nowego roku, trafiliście idealnie. Warto tutaj również wspomnieć, że jest to debiut wspomnianej autorki. Ma ona jednak na koncie sporo publikacji krótszych form na łamach The Offing czy Prairie Schooner.

Klub samobójców – futurystyczna wizja świata, gdzie śmierć jest towarem luksusowym

Akcja powieści dzieje się w niedalekiej przyszłości. Technologia i medycyna są tu tak zaawansowane, że oferują ludziom szansę bycia nieśmiertelnym. Jednak to przywilej zarezerwowany tylko dla wybranych, którzy spełniają określone wymagania.

Główną bohaterką książki jest Lea, stuletnia dziewczyna, perfekcyjna pod względem genetycznym i idealnie zdrowa. To właśnie ona dla innych jest uosobieniem marzeń o nieśmiertelności. Pewnego dnia bohaterka przypadkowo spotyka na ulicy ojca, z którym nie widziała się od osiemdziesięciu ośmiu lat. Tym samym po raz pierwszy od dawna dziewczyna ma do czynienia ze śmiercią. Wkrótce wychodzi na jaw, że wszystkie ślady ojca prowadzą do Klubu samobójców. Ta tajemnicza organizacja działa, jako grupa aktywistów. Jednak teraz państwo określa ich mianem terrorystów, którzy zagrażają idealnemu porządkowi świata. Mimo to Lea zamierza się z nimi skontaktować.

W świecie, w którym władza obiecuje życie wieczne, tajemniczy Klub Samobójców daje nadzieję na wieczny spoczynek.

Jeszcze raz przypominamy, że książka pt. Klub samobójców będzie dostępna w sprzedaży od 16 stycznia 2019 roku. Powieść znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury science fiction i tym, którzy uwielbiają nietuzinkowe i wciągające historie. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także