Czasami kłamię – Alice Feeney

Czasami kłamię - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka pt. Czasami kłamię na polskim rynku pojawi się 8 listopada bieżącego roku. Powieść przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom thrillerów psychologicznych. Alice Feeney dostarcza odbiorcy wciągającą i mroczną historię. Dynamiczna akcja i zaskakujące zakończenie zadowolą nawet najbardziej wybrednych Czytelników. Warto również wspomnieć, że sprzedano prawa do zekranizowania powieści pt. Czasami kłamię. Projekt miałby ukazać się w formie serialu. Niestety na ten temat producenci ani wydawcy nie ujawniają więcej szczegółów. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z fabułą książki.

Czasami kłamię – jak odróżnić prawdę od kłamstwa?

Główną bohaterką powieści jest Amber Reynolds, która po tragicznym wypadku leży w szpitalu, pogrążona w śpiączce. Czytelnik powinien jednak znać trzy ważne fakty, dotyczące tej historii. Po pierwsze, jej mąż nie żywi do niej już żadnych, gorących uczuć. Po drugie, są właśnie święta Bożego Narodzenia.

Ciało Amber jest nieruchome i bezwładne, jednak umysł nie śpi i dokładnie analizuje wydarzenia z ostatnich tygodni. W szpitalu opiekę nad nią sprawuje maż i siostra kobiety. Para, którą bohaterka już od dawna podejrzewała o romans. Okazuje się, że w ciemnościach szpitala jest ktoś, kto zagraża jej życiu. Funkcjonariusze policji oznajmiają, iż nie wierzą, że wypadek był kwestią przypadku. Na ciele Amber odkrywają ślady, które świadczą o tym, że ktoś celowo chciał jej zaszkodzić. Zatem kim jest tajemniczy oprawca? Czy to mąż kobiety, który chce sobie ułożyć życie na nowo? A może to duch z przeszłości, ktoś, o kim Amber już dawno zapomniała?

Tak czy inaczej, jest jeszcze trzecia rzecz, którą powinniście wiedzieć o Amber. Tak się składa, że kobieta czasami kłamie.

Przypominamy, że powieść pt. Czasami kłamię w sprzedaży pojawi się 8 listopada bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Książkę polecamy gorąco wszystkim miłośnikom zaskakujących i mrocznych thrillerów psychologicznych. Autorka buduje w historii doskonałe napięcie. Tutaj nie można być pewnym niczego, a sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Koniecznie sprawdźcie sami, co takiego ma w sobie powieść, która już zachwyciła tysiące Czytelników na świecie. 

Przeczytaj także