Kimkolwiek jesteś – Jakub Szamałek

Kimkolwiek jesteś - zobacz na TaniaKsiazka.plKimkolwiek jesteś to książka, która przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom twórczości polskiego pisarza, Jakuba Szamałka. Poza tym powody do zadowolenia mają przede wszystkim miłośnicy serii pt. Ukryta sieć. Ponieważ prezentowana dziś powieść to druga część bestsellerowego cyklu. Jeśli zatem poszukujecie nietuzinkowych i wciągających historii z gatunku thrillerów, trafiliście idealnie. Książki Szamałka od początku do końca trzymają w niepewności i nic nie jest w nich pewne. Kimkolwiek jesteś będzie dostępna w sprzedaży już od 30 października 2019 roku. Koniecznie sprawdźcie, czego możecie się po niej spodziewać!

Kimkolwiek jesteś – kilka słów o fabule

Jest listopad 2018. KandyKroosh, camgirl z Mińska Mazowieckiego, zostaje uduszona na oczach tysięcy internautów. W związku z tym słynna dziennikarka Julita Wójcicka kontynuuje śledztwo Emila Chorczyńskiego. Jednak wśród materiałów, które od niego otrzymała, znajduje się jeden plik, który zdecydowanie odstaje od reszty. Jest to artykuł o śmierci camgirl, opatrzony lakoniczną adnotacją: „sprawdź”. Tym samym Wójcicka bez wahania podejmuje trop. Trop, który zaprowadzi ją w zupełnie niespodziewaną stronę. Bohaterka wyruszy poza granice kraju, ku spiskom i manipulacjom politycznym, hakerskim zlotom oraz śmiertelnemu niebezpieczeństwu.

Jakub Szamałek po raz kolejny udowadnia, że jego ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. Stworzył porywającą opowieść o cenie, jaką płaci się za ambicje oraz determinacji, graniczącej z obsesją. Poza tym wartka akcja i mocne osadzenie w rzeczywistości XXI wieku, rządzonego przez nowe technologie, sprawiają, że po przeczytaniu powieści trudno się otrząsnąć. To jedna z tych historii pełnej emocji o tym, co czasem trudno nam dostrzec na co dzień. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Przypominamy, że książka pt. Kimkolwiek jesteś w sprzedaży będzie dostępna już od 30 października bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom thrillerów z elementami kryminału. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję, gwarantujemy, że nie pożałujecie. Jakub Szamałek po raz kolejny udowadnia, że potrafi tworzyć pełne napięcia i nieprzewidywalne powieści.

Przeczytaj także