Kierunek WyCzytOn, czyli edycja specjalna TargówKsiążki.Online

Już niedługo przyjdzie czas na największą książkową przygodę tej wiosny! Miłośnicy literatury obiorą wspólny kierunek: WyCzyTon — Wyprawa Czytelników Online. Specjalna edycja TargówKsiążki.Online będzie naszym wiosennym prezentem dla was! Więc nie planujcie nic ważnego w dniach 17-28 maja, bo na nic innego poza WyCzytOnem nie znajdziecie czasu. 😉

Kierunek WyCzytOn, czyli edycja specjalna TargówKsiążki.Online

WyCzytOn — Wyprawa Czytelników Online

Wszystkim nam, czytelnikom, brakuje książkowych festiwali i konwentów. Przestrzeni, która byłoby okazją do tego, żeby się spotkać, porozmawiać, czy aktywnie uczestniczyć w spotkaniach autorskich. Brakuje nam poczucia tego, że jesteśmy częścią społeczności książkowych zapaleńców.

Właśnie dlatego podczas najbliższej edycji targów postanowiliśmy skupić się na was, drogie mole książkowe, zabrać was na czytelniczą wyprawę i jednocześnie zrobić to bezpiecznie – online. Zamierzamy was zaskoczyć tym, jak aktywnie będziecie mogli uczestniczyć w naszym WyCzytOnie i to bez wychodzenia z domu. Wszystko po to, żeby stworzyć unikalną przestrzeń dla książkowych zapaleńców.

WyCzytOn – jakie przystanki?

Co będzie w planie wyprawy? Chcemy to jeszcze przez chwilę potrzymać w tajemnicy. Wszystko po to, żebyście mieli jeszcze lepszą niespodziankę. W tym momencie uchylimy zaledwie rąbka, żeby podsycić waszą ciekawość.

Na pewno możecie liczyć na ciekawe konkursy dla czytelników, spotkania z autorami i to nie zawsze w takiej formie, do jakich przyzwyczaiły was poprzednie TargiKsiążki.Online. Planujemy takie wydarzenia towarzyszące, w których będziecie mogli wziąć udział.

Po świecie literackim będziemy podróżować bardzo szeroko. Zatem z pewnością coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy mrocznych, kryminalnych historii, jak i sensualnych niegrzecznych książek. Do tego nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych czytelników oraz ich rodziców, a to wszystko zaledwie preludium.

Mimo że zmieniamy formę targów, to nie zabraknie przestrzeni na książkowe promocje i zniżki. Przecież dobrze wiemy, jak je lubicie.

17-28 maja – zapamiętaj datę!

Na naszym WyCzytOnie nie może was zabraknąć! Datę od razu zapiszcie w kalendarzu, możecie też zdeklarować się, że chcecie wziąć udział w Wyprawie Czytelników Online na specjalnie utworzonym wydarzeniu na Facebooku. Warto to zrobić, bo tam będą pojawiać się wszystkie nowe informacje.

Przeczytaj także