Kiera Cass – autorka bestsellerowego cyklu Selekcja

RywalkiKiera Cass to amerykańska pisarka, która na swoim koncie ma już sukces związany m. in. z serią Selekcja. Powieści z owego cyklu znalazły się na liście bestsellerów New York Timesa i do tej pory zyskują czytelniczki na całym świecie. Autorka jednak nie spoczęła na laurach i w tym roku do sprzedaży trafiła jej najnowsza powieść Syrena.

Kiera Cass – ekranizacje powieści

Dobrą wiadomością dla wszystkich fanek Kiery Cass okaże się z pewnością fakt, iż książki z cyklu Selekcja zostaną zekranizowane. Zadania podejmie się studio Warner Bros, które nabyło prawa do trylogii w kwietniu 2015 roku. Wcześniej firma CW Television Network, pierwotny nabywca praw do sfilmowania książek, wypuściła dwa filmy pilotażowe, które były zapowiedzią produkcji serialowej. Studio zrezygnowało jednak z dalszej pracy nad projektem, a pomysł przejęło Warner Bros.

Kiera Cass i jej twórczość z pewnością trafi w gust nawet najbardziej wybrednych i wymagających czytelników. Intryga, miłość, pożądanie oraz zazdrość to tylko nieliczne aspekty losu, jaki pisarka zgotowała swoim bohaterom. Powieści te idealnie sprawdzają się podczas wieczornego czytania lub jako odskocznia od stresującego dnia w pracy. Przekonaj się sama, co może stać się, kiedy w jednym miejscu spotyka się 35 dziewczyn i mężczyzna, który uczyni jedną z nich królową.

Teraz wszystkie książki autorki Kiery Cass opatrzyliśmy dodatkowym rabatem, który sięga nawet 30%. A wszystko po to, abyś mogła jeszcze bardziej cieszyć się z nowych, książkowych nabytków. Nie czekaj! Przekonaj się, że warto sięgnąć po powieści autorstwa Kiery Cass.

Całą ofertę znajdziesz tutaj.

Przeczytaj także