„Kiedy odszedłeś” Jojo Moyes kolejnym bestsellerem!

kiedy odszedłeśDrodzy czytelnicy! Mamy przyjemność przedstawić wam kolejny, TanioKsiążkowy bestseller. Niezwykle poruszająca historia autorstwa Jojo Moyes, Kiedy odszedłeś z pewnością zasługuje, by znaleźć się na naszej liście polecanych książek. Autorka ma na swoim koncie już wiele sukcesów, między innymi – trzy z jej książek znalazły się w tym samym czasie na liście bestsellerów New York Timesa. Tym samym pisarka wyrównała rekord z tak wybitnymi twórcami jak Stephen King i Harlan Coben. Co więcej! Na liście najlepiej sprzedających się tytułów, wyprzedza takie sławy jak G.R. R. Martin czy Paula Hawkins.

Kiedy odszedłeś to kontynuacja słynnej powieści Zanim się pojawiłeś, a jej akcja rozgrywa się po wydarzeniach z pierwszej części. Lou Clark stara się ułożyć życie na nowo po stracie swojej wielkiej miłości. Chociaż Will zostawił jej instrukcję, namawiając dziewczynę do życia tak, aby niczego nie żałowała, Lou ma z tym niemały kłopot. Tęsknota i wrażenie, że już nic lepszego nie przytrafi się jej w życiu, odbiera kobiecie wszelką chęć jakiegokolwiek działania. Chociaż czas spędzony z Willem wiele nauczył bohaterkę to nie potrafi ona pogodzić się z faktem, że spędzili go razem zbyt mało. Ale Kiedy odszedłeś to nie tylko historia o stracie i poczuciu beznadziei, gdy znika miłość i ukochana osoba. To również poruszająca opowieść o sile wspomnień i obietnic. To codzienne odnajdywanie sensu życia w małych rzeczach i kolejne kroki do tego by w końcu pogodzić się ze stratą.

Książka zawiera wszystko to, za co fani pokochali Jojo Moyes. To strony wypełnione humorem i autentyzmem oraz bohaterowie, którzy nie pozostają czytelnikowi obojętni.  

Przypominamy, że 10 czerwca bieżącego roku do kin trafił film na podstawie pierwszej części Zanim się pojawiłeś. To doskonała okazja, by zapoznać się z początkiem historii a następnie poznać jej fascynującą kontynuację, którą Jojo Moyes zawarła w Kiedy odszedłeś. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także