Keanu Reeves. W roli głównej – już wkrótce!

Keanu Reeves. W roli głównej - kup na TaniaKsiazka.plKeanu Reeves. W roli głównej to pozycja, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom książek biograficznych i reportaży. Na polskim rynku pozycja ta będzie dostępna w sprzedaży już od 2 września 2020 roku. Poza tym powody do zadowolenia mają tutaj przede wszystkim fani sławnego, hollywoodzkiego aktora. Keanu Reeves mimo ogromnej popularności pozostał sobą, a internetowa społeczność pokochała go tak bardzo, iż okrzyknięto go jej królem. W sieci nie brakuje memów z jego wizerunkiem, a pogodne usposobienie mężczyzny sprawia, że zaskarbia sobie uznanie i przyjaźń wielu współpracowników. Już niebawem będziecie mieli okazję przekonać się, jak w rzeczywistości wyglądała jego droga na szczyt i co sprawia, że nawet w świetle międzynarodowej kariery, wciąż pozostaje sobą.

Keanu Reeves. W roli głównej – kilka słów o książce

Widzowie na świecie kojarzą go z m.in. z takich produkcji jak: John Wick, Constantine, Matrix, Adwokat diabła czy 47 roninów i Speed: Niebezpieczna prędkość. Na widok jego szarmanckiego uśmiechu niejednej osobie miękną nogi. Jednak za pogodnym usposobieniem i faktem, że nie uderzyła mu do głowy woda sodowa, kryje się wiele smutku.

Aktor wychowywał się bez ojca, który był uzależniony od narkotyków i odsiadywał wyrok. Poza tym stracił trzy ukochane osoby. Jego najlepszy przyjaciel, River Phoenix, z którym poznał się na planie Moje własne Idaho, zmarł na skutek przedawkowania kokainy. Jedyne dziecko aktora urodziło się martwe w ósmy miesiącu ciąży. A ukochana zginęła w wypadku samochodowym.

W tej książce przeczytacie o wielu ciekawostkach z życia hollywoodzkiego aktora. Co sprawia, że wciąż jest sobą, mimo ogromnego sukcesu? Jak to możliwe, że wciąż jeździ metrem i jada samotnie kanapki na ławce w parku? Nikt dziś nie ma wątpliwości, że Keanu Reeves to jeden z tych aktorów, którego postawa jest godna naśladowania.

Przypominamy, że książka pt. Keanu Reeves. W roli głównej będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku już od 2 września bieżącego roku. Prezentowaną dziś biografię znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także