Karnawał promocji czas start!

Zaczynamy Karnawał Promocji! Czy wiesz, co to znaczy? Przed nami czas roztańczonych zniżek, wielki festyn książkowych i nie tylko książkowych zakupów.

Karnawał promocji czas start!

Karnawał promocji czas start!

Przez najbliższe 6 tygodni (do 23 lutego) będziemy mieć dla Was, aż 6 różnych akcji zniżkowych. Jeszcze nie jest za późno, żeby się do nich przygotować!

W każdym momencie możesz zapisać się na naszą sekretną listę newsletterową i zgarnąć dodatkową zniżkę. Nie dość, że wyślemy Ci kod rabatowy do aktualnie trwającej karnawałowej obniżki, to w kolejnych tygodniach, w dni startu każdej z karnawałowych akcji, będziesz dostawać nowe kody rabatowe. Zatem nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Zapisz się na sekretną listę newsletterową >>

Jak się mają Twoje noworoczne postanowienia? Pamiętasz o nich jeszcze?

Uważamy, że postanowienia mają całkiem realną szansę na spełnienie, tylko z niektórymi potrzebujemy małej pomocy. Właśnie dlatego naszą pierwszą karnawałową obniżką są…

Poradniki do -40% taniej! >>

To co sobie postanowiliście na przełomie roku? Zdrowiej się odżywiać? Zadbać o siebie? Nauczyć się gotować? Mniej się zamartwiać? Więcej spacerować?

Jesteśmy pewni, że znajdziecie książki, dzięki którym wejdziecie w ten rok z nową energią.

Warto sprawdzić poradnikowe bestsellery:

Jak lepiej myśleć, Christel Petitcollin - sprawdź >>Jak lepiej myśleć, Christel Petitcollin

To książka napisana z myślą o osobach wysokowrażliwych, które bez końca analizują. To właśnie szczegółowe roztrząsanie każdej sytuacji dusi radość życia, zamiast pomagać. Od tej pułapki można uciec i autorka książki pokazuje swoim czytelnikom, jak można to zrobić. Przekucie wad w zalety jest możliwe. Wystarczy uświadomić sobie pewne mechanizmy, o których możecie przeczytać właśnie w tej książce.

Czując. Rozmowy o emocjach - sprawdź >>Czując. Rozmowy o emocjach, Agnieszka Jucewicz

Autorka rozmawia z wybitnymi psychologami i psychoterapeutami. Te rozmowy wychodzą poza stereotypowe rozumienie konkretnych emocji w życiu i w relacjach. Odkrywamy je głębiej i lepiej rozumiemy. Wiedza daje perspektywę, dzięki której lepiej nauczymy się rozpoznawać siebie i innych.

Więcej poradników z roztańczoną zniżką >>

Poradniki ze zniżką możesz złapać do niedzieli, 19 stycznia. 🙂 Następna karnawałowa obniżka startuje już w poniedziałek!

Karnawał promocji czas start!

Przeczytaj także