Już mnie nie oszukasz – nowość od Cobena

Już mnie nie oszukasz to najnowsza powieść autorstwa Harlana Cobena, która swoją premierę będzie miała 15 lutego 2017 roku. To z pewnością niezwykle dobra informacja dla wszystkich fanów pisarza. Jeśli zaś ktoś jeszcze nie miał styczności z twórczością Cobena, ten thriller jest idealną propozycją by owy stan rzeczy zmienić.

Już mnie nie oszukasz – kilka słów

Główną bohaterką jest Maya Stern, była oficer sił specjalnych, która całkiem niedawno powróciła do domu z misji w Iraku. W domu kobiety zamontowana jest ukryta kamera, mająca za zadanie śledzić zachowanie opiekunki jej dwuletniej córeczki, Lily. I pewnego dnia, właśnie ta kamera nagrywa filmik jak Lily bawi się z własnym ojcem. Co w tym dziwnego? Otóż Joe został brutalnie zamordowany dwa tygodnie temu. Wytrącona z równowagi kobieta nie jest w stanie uwierzyć w to, co zobaczyła. Jest zszokowana i zastanawia się, czy to naprawdę możliwe. Gdyby tak, to oznaczałoby, że jej mąż wciąż żyje. A przecież widziała na własne oczy jak umiera. To również ona zajmowała się zorganizowaniem pogrzebu i doprowadzeniem wszystkich procedur do końca.

Jedyną możliwością na dowiedzenie się prawdy jest rozprawienie się z mrocznymi tajemnicami z własnej przeszłości. A gdy to się stanie, Maya będzie musiała stawić czoła niezbyt przyjemnej prawdzie na temat swój i męża.

Trzeba przyznać, że od samej zapowiedzi na skórze występują nam ciarki. Panie i panowie, Harlan Coben w szczytowej formie! Po raz kolejny udowadnia, że wciąż potrafi zaskakiwać i wzbudza wiele emocji. Przypominamy, że powieść Już mnie nie oszukasz w sprzedaży pojawi się 15 lutego bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy ową książkę wszystkim wielbicielom mrocznych klimatów.

Przeczytaj także