Już jest świąteczny BookFormator!

Mamy dla Was świetną wiadomość! Już jest kolejny numer naszego BookFormatora! Wiemy, że poprzedni bardzo się Wam spodobał, a w tym znajdziecie jeszcze więcej ciekawych treści. Co więcej, świąteczny BookFormator dostaniecie od nas za darmo!

Już jest świąteczny BookFormator! Sprawdź >>

Już jest świąteczny BookFormator!

BookFormator nie jest zwykłą gazetką z książkami. Bliżej mu do katalogu, ale jesteśmy pewni, że to określenie też nie oddaje jego istoty. Zakasaliśmy reklamy i stworzyliśmy dla Was coś z pogranicza katalogu i branżowej prasy. Do tego katalog okrasiliśmy potężną dawką tanioksiążkowego humoru, który tak lubicie! Zatem dowiecie się z niego, jakich tematów lepiej unikać przy świątecznym stole oraz jak powinni zachowywać się książkoholicy podczas świątecznego przyjęcia. To tylko ułamek artykułów i quizów z przymrużeniem oka.

Najnowszy BookFormator jest przede wszystkim pełen prezentowych inspiracji. Znajdziecie w nim różnorodne książki, które wpasują się w różnorodne gusta czytelnicze. Obok nich są też gry i zabawki dla młodszych i tych nieco starszych. Coś czujemy, że wybór świątecznych upominków w tym roku nie sprawi Wam większego problemu 😉

Już jest świąteczny BookFormator! Sprawdź >>Świąteczny BookFormator to:

🎁 mnóstwo prezentowych inspiracji

📚 książkowe nowości i zapowiedzi

🎲 gry i zabawki

Oczywiście wszystkie produkty, jakie znajdziecie w BookFormatorze, okrasiliśmy soczystymi rabatami.

Wywiady z bestsellerowymi autorkami

Obok produktów z naszym świątecznym pleceniem, będziecie mogli przeczytać rozmowy z pisarkami. Jenny Han, autorka Do wszystkich chłopców, których kochałam, bestsellera zekranizowanego przez Netflix, opowie o stworzonej przez siebie popularnej serii dla młodzieży. O tym, jak wygląda proces tworzenia, opowie Alicja Sinicka, autorka popularnej serii Oczy Wilka. Z kolei Justyna Bednarek (Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek) zdradzi, jak wielka siła drzemie w wyobraźni. A to jeszcze nie wszystkie wywiady 😉

Złap za darmo >>

Nasz świąteczny numer BookFormatora możesz złapać za darmo. Złóż zamówienie, a my dołączymy do niego nasz katalog gratis. Chcecie wiedzieć więcej? Zajrzyjcie w to miejsce.

Już jest świąteczny BookFormator! Sprawdź >>

Przeczytaj także