Joga 7/7 – proste kroki do wewnętrznej równowagi!

Joga 7/7 - kup na TaniaKsiazka.plJoga 7/7 to doskonała książka dla wszystkich miłośników poradników, które pomagają w osiągnięciu wewnętrznej harmonii i spokoju. Prezentowany dziś tytuł na polskim rynku będzie dostępny od 15 maja 2019 roku. Warto tutaj dodać, że autorka książki, Gertrud Hirschi, to znana na całym świecie specjalistka od mudr i jogi. Jej książki cieszą się niezwykłą popularnością w Indiach wśród osób praktykujących jogę. A poza tym od ponad 20 lat prowadzi własną szkołę jogi w Zurychu, a także organizuje seminaria i warsztaty poświęcone tematyce mudr i nauczania jogi. Tym samym macie pewność, że za poradami i wskazówkami zawartymi w tym poradniku, stoją doświadczenie i lata praktyki oraz ogromna wiedza autorki. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po tym poradniku!

Joga 7/7 – wprowadźcie do swojego życia równowagę i spokój!

Wydaje się Wam, że joga to nie zajęcie dla Was? Przerażają Was skomplikowane pozy i długi czas ich wykonywania? W związku z tym ta książka was zaskoczy! Autorka udowadnia, że wystarczy poświęcić siedem minut każdego dnia, by praktykować łagodną jogę. Pomoże Wam ona uspokoić nerwy, nastawić się pozytywnie do otoczenia oraz rozciągnąć ciało i wzmocnić różne partie mięśni. W prezentowanej dziś książce znajdziecie banalnie prosty i niezwykle przyjemny program codziennej praktyki jogi. Jest on idealny dla zabieganych, a także tych, którzy chcieliby sprawdzić, jak ćwiczyć jogę w domu.

W poradniku znajdziecie siedem siedmiominutowych sekwencji jogi, zawierających medytację, mantry i mudry. Są tu także ćwiczenia, dzięki którym wzmocnicie poszczególne obszary ciała oraz ćwiczenia oddechowe, pomagające w praktyce uważności. Poza tym autorka omówiła założenia jogi, pozwalające uczestniczyć w niej bardziej świadomie. Do tego dołączony jest cykl praktyk jogicznych, który pomaga osiągnąć równowagę emocjonalną.

Przypominamy, że książka pt. Joga 7/7 na polskim rynku będzie dostępna od 15 maja bieżącego roku. Ten praktyczny i niezwykle popularny poradnik znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy go każdemu, kto pragnie osiągnąć wewnętrzną równowagę i harmonię. Przekonajcie się sami, że joga wcale nie jest tak skomplikowana, jak się wydaje!

Przeczytaj także