Jesienny pocałunek Carrie Elks!

Jesienny pocałunek - zobacz na TaniaKsiazka.plJesienny pocałunek to powieść, która na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży od 18 września 2019 roku. Tym samym powody do zadowolenia mają wszystkie miłośniczki twórczości Carrie Elks. Poza tym prezentowana dziś pozycja przypadnie do gustu każdej wielbicielce literatury obyczajowej z elementami romansu. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z książkami tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś jest do tego idealna okazja. Ponieważ historie Elks cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelniczek na całym świecie i w błyskawicznym tempie stają się międzynarodowymi hitami. I nie jest to przypadek, a ogromny talent pisarki. Jej historie wciągają, nierzadko wzruszają i zostają w czytelniczej pamięci na bardzo długo.

Jesienny pocałunek – o czym jest ta historia?

Samotny tata uroczego chłopca i piękna kobieta z sąsiedztwa, która już dawno straciła wiarę w miłość. Przed czytelniczkami zatem romans drugiej szansy, skradający serce już od pierwszych stron.

Jedno jest pewne na sto procent – Juliet nie wierzy już w miłość. Poza tym ma teraz wystarczająco dużo na głowie. Właśnie otwiera własną kwiaciarnię, wychowuje córkę i jest w trakcie nerwowego rozwodu z człowiekiem, który tylko czeka na jej błąd. W związku z tym życie bohaterki jest wystarczająco skomplikowane. A randki w jej przekonaniu, to tylko kolejny kłopot. Jednak sprawy ulegają gwałtownym zmianom, kiedy kobieta poznaje nowego sąsiada. Ponieważ samotny tata jest utalentowanym fotografem i atrakcyjnym mężczyzną. Na którym Juliet zbyt często chętnie zawiesza oko.

Ryan przybył do miasteczka tylko na chwilę. Ma tu do załatwienia kilka pilnych spraw, którymi powinien się zająć natychmiast. Zamiast tego, co chwilę rozprasza się piękną sąsiadką. Jednak za każdym razem, gdy ją widzi, nie może się jej oprzeć. Czy romantyczna jesienna aura pomoże im przestać walczyć z emocjami i dać sobie drugą szansę na szczęście?

Przypominamy, że książka pt. Jesienny pocałunek na polskim rynku będzie dostępna od 18 września bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy!

Przeczytaj także