Jesienna wyprzedaż. Książki za 10, 15 i 20 zł

Szukacie książkowych okazji, żeby zrobić zapasy na zimę? W takim razie mamy coś specjalnie dla Was! Szykujcie szybko miejsce na swoich książkowych półkach.

Jesienna wyprzedaż. Książki za 10, 15 i 20 zł w TaniaKsiazka.pl

Książki za 10, 15 i 20 zł >>

Już dziś startujemy z jesienną wyprzedażą! Dlatego przygotowaliśmy olbrzymią pulę książek, które kupisz za 10, 15 lub 20 złotych. Możesz wybierać spośród wielu wspaniałych tytułów, wśród których znajdziesz powieści obyczajowe i fantastyczne, książki dla kobiet, dla dzieci, młodzieży i mężczyzn. Jest tam mnóstwo tytułów, które na pewno przyciągną Twoją uwagę. Zatem nie zwlekaj i zapełnij swój koszyk tanimi książkami, ponieważ to idealna okazja do tego, żeby zapełnić zimową, książkową spiżarnię. 😉

Sprawdź wszystkie książki za 10 i 15 i 20 zł >>

Przygotowałam dla Ciebie kilka książek, na które warto zwrócić uwagę.

Kosmiczne dziewczyny Libby Jackson

Nie kupić tej książki za 20 zł to niemal grzech! To pięknie ilustrowane i bardzo ciekawie napisane biografie kobiet, które miały swój udział w podboju kosmosu. To m.in. naukowczynie, programistki, konstruktorki, rzemieślniczki, astronautki. Warto zapoznać się z ich historiami. To świetna lektura dla dzieci, nastolatków i dorosłych.

 

 

Kiedy księżyc jest nisko Nadia Hashimi

Piękna powieść o uchodźcach, która została napisana piękną prozą.

Gdy do władzy dochodzą talibowie życie Mahmuda i jego rodziny się zmienia. Mężczyzna zostaje zamordowany, a jego żona Feriba musi uciekać z trójką dzieci z kraju, w którym się wychowała. Czeka ją trudna podróż, podczas której zostanie rozdzielona z nastoletnim synem.

 

W pogoni za wielką rybą David Lynch

To książka, w której wybitny reżyser dzieli się swoimi przemyśleniami. To nie jest autobiografia, tylko opowieść o medytacji, kreatywności i rozwijaniu procesu twórczego. To opowieść o zagłębianiu się w samego siebie. Oczywiście Czytelnik znajdzie tu też wątki autobiograficzne i ciekawostki z życia Lyncha.

Lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów artysty.

 

Wszystkie książki za 10, 15 i 20 złotych znajdziesz tutaj >>

Jesienna wyprzedaż potrwa tylko do 16 października, więc warto się pośpieszyć, żeby upolować książki w świetnych cenach.

Jesienna wyprzedaż. Książki za 10, 15 i 20 zł w TaniaKsiazka.pl

Przeczytaj także